Home / Про освіту / Вчителів Львівщини запрошують взяти участь в обмінах між педадогами заходу та сходу

Вчителів Львівщини запрошують взяти участь в обмінах між педадогами заходу та сходу

Львівська обласна рада разом з департаментом освіти та науки ЛОДА запрошує вчителів Львівщини взяти участь в обміні між педагогами заходу та сходу.

Заявки на участь можна подавати за телефоном (код 032) 261-63-54 щобудня з 10:00 до 18:00 до 13 жовтня.

На схід педагоги з Львівщини поїдуть уже 17 жовтня. Там впродовж двох тижнів освітяни вчитимуть науки дітей Луганської області. У свою чергу, вчителі звідтіля приїдуть на Львівщину 20 жовтня та вчитимуть тутешніх школярів.

«Це вже втретє педагоги Львівщини та Луганщини обмінюються місцями праці. Обміни спрямовані на те, аби показати, що Україна – єдина. Направду, вчителі з великим задоволенням беруть участь у таких обмінах. І, щоголовне, повні сили та енергії повертаються додому», – наголошує голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

До слова. Угоду про співпрацю між Сокальським районом Львівської області та Попаснянським районом Луганської області підписали напередодні Дня Незалежності України. Завдяки підписаній угоді, Сокальський та Попаснянський район матимуть можливість взяти участь у проекті регіонального розвитку “Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти”, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського союзу.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...