Home / Про освіту / Від творчого педагога – до творчої дитини

Від творчого педагога – до творчої дитини

Уже сім років Сокальська Мала академія наук успішно слугує потребам виявлення здібної молоді, розвитку природних обдарувань учнів, підвищенню інтересу школярів до вивчення базових дисциплін. Тут працюють досвідчені педагоги, створені хороші умови для максимального розкриття особистості та творчого самовдосконалення учнів, розвитку цілеспрямованості, самостійності, відповідальності та активності.

Уже на початку нового навчального року слухачі МАН знову потужно заявили про себе, здобувши нові перемоги у І етапі Всеукраїнських турнірів з економіки, біології, хімії, географії та фізики.

З великим задоволенням вихованці Малої академії наук беруть участь у різноманітних турнірах і конкурсах. Це дозволяє їм не лише перевірити свої знання, позмагатися в ерудиції з ровесниками, але й всебічно розвиватися, формувати світогляд, стимулювати творче самовдосконалення.

Переможцями стають лише ті учні, які мають стійкий інтерес до вивчення предмета, широку загальну ерудицію, особистий погляд на вирішення проблеми, здатність багато, наполегливо і цілеспрямовано працювати над собою. За підсумками І етапу Всеукраїнських турнірів кандидатами у дійсні члени МАН стали юні хіміки Володимир Хом’як, Дмитро Бондарчук, Уляна Семенюк, Христина Полянська, Христина Макачка; юні біологи – Юрій Шамрик, Володимир Климчук, Ольга Кріцак, Назарій Стриковський, Поліна Гелик, Ігор Грица; юні економісти – Лідія Демид, Оксана Груба, Тетяна Плюта, Олена Орищин, Марія Чунис; юні географи – Петро Боднар, Марія Іванець, Ольга Кріцак, Діана Трохимчук; юні фізики – Сергій Чикало, Роман Макар, Роман Небожук, Любомир Висоцький, Тарас Карпевич, Ольга Руда.

В обласному турнірі юних фізиків, що відбувся 12 листопада, Сокальська МАН здобула І місце. За словами голови журі, наша команда була «на дві голови вище» навіть від команди м. Дрогобича, що була другою. Юні фізики – найкращі в усіх конкурсах. Особливо відзначило журі найкращу доповідь капітана команди Сергія Чикала і рецензію Ольги Рудої. Підготуватися команді до турніру дружно допомагали всі слухачі творчого об`єднання юних фізиків Сокальської МАН.

Важливе значення у підготовці учнів до участі в турнірах відіграє вчитель. Від його авторитету, рівня ерудиції, вміння врахувати психологічні особливості учнів, від наявності у нього організаційних здібностей, насамперед, копіткої індивідуальної роботи із кожним учнем, значною мірою залежить успішна реалізація поставленої мети. Саме педагоги Сокальської МАН Олена Батіг (біологія), Ганна Філозоф (хімія), Оксана Біловус (економіка), Валентина Любарська (географія), Ігор Кірик, Юрій Кірик (фізика) допомогли вихованцям підкорити нові вершини наук.
Нехай цей вдалий старт має гідне продовження і нові перемоги супроводжують усі починання манівців!

Світлана МУСІЙ, методист Сокальської МАН

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноградські вчителі нагороджені у Львові за досягнення в роботі

За високий професіоналізм, творчий пошук, використання ...