Home / Про освіту / Відбувся фестиваль пластової творчості у Сокальському ліцеї

Відбувся фестиваль пластової творчості у Сокальському ліцеї

Покровителем Пласту є св. Юрій, тож 6 травня, відбувся фестиваль пластової творчості у Сокальському НВК ІІІІ ст. №2ліцей. Розпочалося дійство із засідання "круглого столу", на якому були присутні о.  Андрій  священик церкви св. апостолів Петра і Павла, Наталія Карташова  заступник голови райдержадміністрації, Галина Гібляк  завідувач Сокальським РМК, Надія Генташ  заступник директора Сокальської гімназії імені Олега Романіва, Оксана Базилевич  методист Сокальського БДЮТ, Любов Кравцова  директор Сокальського НВК ІІІІ ст. №2ліцей, а також представники районних осередків пластунів. Ведучою була Галина Матвіїв, методист РМК.

Відбулася презентація наукової роботи "Розвиток Пласту на Сокальщині" Вікторії Плюхін, учениці Сокальської гімназії імені Олега Романіва. Вона розповіла про виникнення Пласту на Сокальщині, його заборону та відродження, про видатних пластунів Сокальщини.

Представники пластових осередків сіл Двірці, Княже, Куличків, Хлівчани, міста Сокаль розповіли про свою діяльність, досягнення і проблеми.

Після цього заступник голови райдержадміністрації Наталія Карташова поділилася приємними враженнями від зустрічі та пообіцяла допомогти у вирішенні проблем.

Після засідання "круглого столу" відбулось урочисте відкриття фестивалю, пролунав гімн Пласту, новацька молитва, а також іменування пластунівноваків та пластунівюначок й юнаків, вручення курінних хусток. А на “десерт”  яскрава концертна програма від юних пластунівскаутів!

Христина ПРОЦИК, учениця 6(10)Б класу Сокальської гімназії імені Олега Романіва.              

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Великих-Мостах учні Сокаля взяли участь у військово-патріотичній грі “Сокіл”

Відпочити ніколи – бо у нас ...