Home / Про освіту / Відбувся навчальний семінар у Ванові на Сокальщині

Відбувся навчальний семінар у Ванові на Сокальщині

Сокальська районна рада та Сокальська райдержадміністрація на базі Ванівської сільської ради провели зональний навчальний семінар для голів та секретарів сільських рад Белзької зони. В роботі семінару взяли участь голова районної ради Ігор Дацюк, керівник апарату Сокальської РДА Марія Христинич, голови та секретарі сільських рад.

Ванівський сільський голова Галина Пагула презентувала сільську раду, розповіла про історію сіл, які належать до неї, свої здобутки на посаді сільського голови, а їх у неї чимало, бо війтом Галина Василівна працює уже 25 років. Про здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади присутнім розповіла головний спеціаліст юридичного відділу Сокальської РДА Олеся Кушіль; про кадрове діловодство в сільських радах вела мову головний спеціаліст відділу організаційнокадрової роботи апарату РДА Ольга Шутовська. Керуюча справами районної ради •Любов Ребрина розповіла головам та секретарям сільських рад про забезпечення виконання органами місцевого самоврядування доступу до публічної інформації.

Голови та секретарі місцевих рад, учасники семінару, керівники району ознайомилися з роботою державних установ: закладів освіти, охорони здоров’я, культури, які працюють на території Ванівської сільської ради.

Такі навчальні семінари є необхідними і важливими для подальшої роботи органів місцевого самоврядування.

Мирослава ОГОРОДНИК,
секретар Ванівської сільської ради.

Отправляясь в путешествие по Крыму, будет полезно узнать какая погода в Симферополе.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...