Home / Про освіту / В Сокалі місцева влада намагалась розібратися хто за що відповідає в закладах освіти району

В Сокалі місцева влада намагалась розібратися хто за що відповідає в закладах освіти району

“Сокальська районна рада перша в області і одна з перших в Україні хто створив комунальну установу “Центр з обслуговування закладів освіти” – зазначив голова районної ради Микола Пасько.

“Відповідно до Закону України про освіту рішенням XXV сесії VII скликання Сокальської районної ради №442 від 22 грудня 2017 року було створено Комунальну установу Сокальської районної ради “Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району”.  Депутати надали закладу повноваження щодо управління закладами освіти спільної комунальної власності  територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району. ”

23 лютого в сесійній залі районної ради проходила нарада-семінар  з керівниками закладів освіти. На ній намагались разом розібратись хто за що відповідає і які повноваження відтепер у директорів шкіл.

Участь у нараді взяли: голова районної ради Микола Пасько, заступник голови райради Василь Бойко, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Поліщук,  директор Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району Микола Мисак, юрисконсульт Василина Кіщак, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Львівській області Наталя Климчук,  завідувач районної психолого – медико – педагогічної консультації Ганна Фенчин, головний спеціаліст відділу освіти Сокальської РДА Любов Тот,  завідувач Сокальського районного методичного кабінету Галина Гібляк, в.о. начальника відділу освіти Леся Ковалишин та директори навчальних закладів району.

На нараді – семінарі були висвітлені наступні теми:

Інформація про першочергові заходи по обслуговуванню закладів освіти Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» .

Трудові відносини з керівниками шкіл та колективний договір.

Актуальні аспекти законодавства про працю.

Про стан організації інклюзивного навчання у ЗНЗ району.

Про стан роботи відділу освіти зі зверненнями громадян упродовж 2017 року.

Про внесення змін до Положення про нагородження районною премією обдарованих учнів навчальних закладів Сокальського району.

Сокаль і Сокальщина

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноградські вчителі нагороджені у Львові за досягнення в роботі

За високий професіоналізм, творчий пошук, використання ...