Home / Про освіту / Відбулося засідання методоб’єднання керівників гуртків позашкільних закладів Сокальського району

Відбулося засідання методоб’єднання керівників гуртків позашкільних закладів Сокальського району

На базі Великомостівського Центру дитячої та юнацької творчості відбулося засідання методоб’єднання керівників гуртків позашкільних закладів Сокальського району на тему: «Історичні віхи та перспективи роботи Центру як позашкільного закладу на теренах Великих Мостів». Учасниками заходу були представників влади, громадськості, керівників гуртків, батьків, гуртківців різних років.

Під час проведення круглого столу прозвучали доповіді-дослідження «Потреба громади на освітні послуги позашкільної освіти за останні 70 років, 1947-2017р» які підготували керівники гуртків Великомостівського ЦДЮТ.

Про перспективи у роботі позашкільного закладу на теренах Великомостівського ОТГ у своєму виступі говорив міський голова Ярослав Ройко. Через скайп-звязок до роботи методичного об’єднання долучилася колишній гуртківець Ольга Руда(вона є Молодіжним делегатом України до Організації Об’єднаних Націй терміном на 2017-2018 роки). Майстер-клас «Народна лялька – як зацікавити дітей роботою в гуртку» представляля верівник гуртка М.Р. Кушка.

В актовій залі відбулась міні-презентація творчих колективів Великомостівького ЦДЮТ, в коридорах і кабінетах були організовані виставки дитячих робіт та стінгазет.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Сокальської школи передали проекту “Безпілотник” 2 тисячі гривень

Завдяки співпраці ініціативної групи проекту “Безпілотник” ...