Home / Про освіту / Відкрито басейн у Великих Мостах

Відкрито басейн у Великих Мостах

Нещодавно відбулося відкриття басейну на базі Великомостівського НВК "ЗШ ІІІІст.  ліцей". На урочистостях з нагоди цієї події були присутні заступник голови райдержадміністрації Володимир Катерина, начальник відділу освіти Роман Монастирський, Великомостівський міський голова Ярослав Ройко, директор Великомостівського НВК "ЗШ ІІІІ ст.ліцей" Галина Стадницька. Вони привітали школярів та вчителів із відкриттям басейну та перерізали символічну стрічку. Воду в басейні освятив о. Володимир.

Пізніше урочисто відкрили басейн учні Великомостівського НВК. Учасники танцювального ансамблю школи продемонстрували спортивні танці, також виступив ансамбль хлопців.

В урочистостях з нагоди відкриття басейну взяли участь інструктор з плавання Ірина Краснова разом із своїми вихованцями, які здійснили перший заплив у новому басейні.

Начальник відділу освіти Сокальської РДА Роман Монастирський подякував обслуговуючому персоналу та батьківському комітету школи за підготовку приміщень для функціонування басейну.

Відтепер великомостівські школярі проводитимуть уроки плавання під час навчальновиховного процесу.

Оксана КРУК,
керівник гуртка журналістики
Великомостівського НВК.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Команда з Сокаля стала переможцем обласних змагань «Шкільні батли»

Днями в Палаці спорту “Динамо” у  ...