Home / Про освіту / Хто книжки читає, той багато знає

Хто книжки читає, той багато знає

Учні Хлівчанської школи взяли участь в першому етапі Всеукраїнського конкурсу “Найкращий читач України”. До цього вони готувалися заздалегідь: читали книжки, вели читацькі щоденники, відвідували бібліотеку, цікавилися новинками літератури.

Конкурс розпочав Мудрець (Петро Тетерка) і дві чарівні феї – Мудрість (Юля Пащук) і Знання (Роксолана Марко).

Учасники конкурсу старалися приємно вразити членів журі. Вони захищали улюблену книгу, малювали героїв твору, виготовляли плакати з висловами про книгу й знання, усно й письмово відповідали на запитання, які підготували вчитель літератури Марія Медвідь та бібліотекар.

За підсумками членів журі, в конкурсі перемогла шестикласниця Зоряна Клим (на фото друга зліва). Незабаром вона братиме участь в другому етапі конкурсу, який буде проходити в Сокальській районній бібліотеці для дітей. Конкурс пройшов цікаво. Але дуже хочеться, щоб іншим разом в подібних конкурсах брало участь більше дітей. Будьте сміливішими! Адже дитина, яка багато читає, почуває себе духовно багатшою, вміє висловити власну думку, не боїться виступити перед людьми і стає цікавою для інших. Це вам дуже згодиться в майбутньому.

Марія ПАВЛОВА, бібліотекар.
с. Хлівчани.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Сокальської школи передали проекту “Безпілотник” 2 тисячі гривень

Завдяки співпраці ініціативної групи проекту “Безпілотник” ...