Home / Про освіту / Забузький освітній округ

Забузький освітній округ

28 вересня учні 68 класів Забузького НВК "ЗШІІІІ ступенівліцей" були учасниками шкільних туристичних змагань, приурочених Міжнародному Дню туризму. Конкурсанти уміло презентували команди, злагоджено виконували туристичну пісню. Вправність, швидкість, добрі знання, уміння та навички вони показали також у конкурсах з веловодіння, подолання перешкод, підтягування та ін. Туристичні змагання стали для школярів справжнім святом радості та витривалості.

***

У жовтні відбувся конкурс малюнків серед учнів 511 класів. Він проходив в рамках співпраці з українською діаспорою в Канаді (місто Едмонтон). Роботи талановитих юнаків  учнів 11 класу Шалати Романа та Новосада Богдана відправлено в місто Едмонтон на виставку робіт в український музей мистецтв .

***

В цьому навчальному році учні 1-11 класів нашої школи є учасниками цільового проекту "Галерея краси і здоров’я". Він проходить в рамках реалізації довгострокового екологічного проекту "Увійди в природу другом". Школярі спільно з класними керівниками складали плани озеленення класних кімнат і кабінетів, висаджували кімнатні рослини, паспортизовували їх. В жовтні розпочався І етап шкільного конкурсу на краще озеленення класної кімнати. Переможців буде визначено в травні 2011 року під час ІІ етапу конкурсу.

***

1415 жовтня учні 58 класів були учасниками шкільного Великого козацького збору, присвяченого Дню українського козацтва. На ньому в козачата посвячені п’ятикласники, які в цей день святкували також і день народження класного колективу. Юним козачатам вручено іменну козацьку грамоту. Великий козацький збір закінчився козацькими забавами, де не було ні байдужих, ні сумних, ні пасивних. На святі були присутні почесні гості  батьки п’ятикласників, які спільно із дітьми поринули в атмосферу української історії та гордого українського духу.

Учасники та гості збору переглянули відеофільм "Історія українських земель. Козацтво".

В Ільковицькому НВК "ЗШ ІІІІ  ст.дитячий садок" відбулося чергове засідання клубу юних читачів, приурочене Всесвітньому дню бібліотек.

Засідання підготувала бібліотекар Леся Петрівна Бицька та учениця 9 класу Марія Штикало. Учні 58 класів розповіли про твори улюблених українських та зарубіжних письменників, які вони прочитали нещодавно. Юні читачі Анна Смаль, Олеся Сосна, Наталія Войтко, Оленка Радзимінська, Володя Костюк, Тетяна Батюк та Олеся Бульбак із захопленням розповідали про улюблених героїв, ділилися враженнями від прочитаного. У виконанні Тетяни Батюк прозвучала пісня "Розрита могила".

***

Учні нашої школи постійно беруть активну участь у всіх спортивних змаганнях, які проводяться між школами і добиваються високих результатів. 9 жовтня відбувся турнір з футболу пам’яті Ігоря Кураша. Збірна команда, яка складалася із учнів Ільковицького НВК, Перетіцької та Стенятинської ЗШ ІІІІ  ст.  завоювала ІІІ місце. А кращим гравцем турніру визнано учня нашої школи Павла Бобка.

13 жовтня на стадіоні "Сокіл" відбулися  змагання з легкої атлетики "Чотириборство "Дружба" Забузького округу. В загальнокомандному заліку впевнену перемогу здобули легкоатлети нашої школи. Переможцями і призерами стали Андрій Білик, Наталія Шубрат, Назар Маковський, Оленка Радзимінська та Олеся Батюк.

Тетяна ШЕВЧУК,
учениця 9 класу,  член гуртка журналістики.

***      

Все далі віддаляє нас історія від подій Другої світової війни. 22  вересня в Ульвівському НВК "ЗШ ІІІ ст.  дитячий садок"  відзначали День партизанської слави. Вчитель історії Наталія Іванівна Костів провела тематичну лінійку, класні керівники  виховні години, показали фотовідео матеріали, присвячені історії підпільнопартизанського руху, організовано виставку літератури.

***

В Ульвівському НВК "ЗШ ІІІ ст.  дитячий садок" у вересні, вже в котрий раз, пройшов оглядконкурс "Квітковий вернісаж". Учні здивували своєю творчою уявою, фантазією. Кожен старався, щоб його робота була найкраща. І це вдалося всім. Найкращими були роботи учнів 6 та 8 класів. 

***

З давніхдавен  відзначають люди свято осені, свято останнього снопа. Великий і пишний, перев’язаний яскравими стрічками, він є символом  доброботу і щастя. Поряд з ним красуються інші дари садів, городів. У народі кажуть: "Осінь весь рік годує". Учні 9 класу Ульвівського НВК "ЗШ ІІІ ст.дитячий садок"  разом з класним керівником Н. Б. Піхота відсвяткували свято урожаю і склали хвалу й  шану роботящим рукам.

Н. НОВОСАД,  заступник директора школи з навчальновиховної роботи Ульвівського НВК.

"Пречиста Діво Маріє, візьми нас під свій покров",  ці слова так щиро лунали з дитячих уст учнів початкових класів Тудорковицької загальноосвітньої школи ІІІ ст. 13 жовтня в школі відбувся семінар вчителів початкових класів Забузького округу, які побували на уроці математики у 4 класі.

А згодом відбувся виховний захід "Покрова  світле свято нашого народу". На цьому святі лунали пісні в честь Богородиці, вірші, молитви. Діти розказували багато народних прикмет,  приказок щодо свята Покрови.

Гості школи були розчуленні дитячим благословенням вчительської праці, просьбою і молитвами до Всевишнього за кращу долю українського народу. І як подяка, в кінці свята, лунала Молитва за Україну у виконанні вчительки початкових класів Угринівської школи Вікторії Богданівни.

Вікторія ШЕПЕЛЮК, член гуртка "Художнього слова".        

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Малевський Дмитро

Спорт і творчість мають силу змінити світ на краще, – Малевський Дмитро

У межах реалізації «Програми підтримки обдарованої ...