Home / Про освіту / ЖИВИ, КНИГО

ЖИВИ, КНИГО

Під таким гаслом в школах району протягом року тривала акція, мета якої  – дбайливо ставитись до книги. Кожен бібліотекар прищеплював школярам любов та повагу до джерела знань, духовної та естетичної скарбниці. У шкільних бібліотеках працюють гуртки "Книжкова лікарня", де учні ремонтують та реставрують книжки та підручники.

У третьому обласному конкурсі Всеукраїнської акції "Живи, книго!" взяли участь 19 конкурсантів зі Львова, Самбора, Стрия, Червонограда, Трускавця, Нового Роздолу, а також Кам"янкоБузького, Миколаївського, Самбірського, Сокальського, Стрийського, Дрогобицького, Жовківського, Радехівського, Пустомитівського та Золочівського районів. На обласному етапі журі відзначило роботу сокальських бібліотекарів. У номінації "Бібліотекар шкіл нового типу (гімназії, ліцеї, колегіуми, спеціалізовані школи)" перше місце присуджено М. Витрикуш, О. Ферендович та О. Крук (Великомостівський НВК "Загальноосвітня школа IIII ст.ліцей"), друге – О. Прус (Сокальська НВК "Спеціалізована школа IIII ст. №3колегіум"), третє  – Л. Бицькій (Ільковицький НВК "Загальноосвітня школа IIII ст.дитячий садок"). За активну участь в організації та проведенні Всеукраїнської акції "Живи, книго!" дипломами Головного управління освіти і науки нагородили М. Гайдучик та Т. Єгоренкову – бібліотекарів Сілецької та Хоробрівської шкіл.

Така велика кількість призових місць – результат того, що шкільні бібліотекарі району володіють сучасними методиками організації праці.

Оксана ПРУС,
студентка факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка.    

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі вперше відбудеться семінар з керівниками закладів освіти новоутвореного Центру з обслуговування закладів освіти

23 лютого 2018 року о 10:00 годині ...