Home / Про освіту / Журавлиний ключ випускників відлетів у вирій самостійного життя

Журавлиний ключ випускників відлетів у вирій самостійного життя

Минулої суботи, хоча падав густий дощ і було прохолодно, наше місто на кілька годин повеселіло від юних облич, барвистих суконь, елегантних костюмів сокальських випускників, які під звуки урочистого маршу, незважаючи на негоду, пройшлися центральною вулицею міста. А на площі Січових стрільців їх зустрічали батьки, представники влади, духовенства, сокальчани.

З благословенням до дітей звернувся митрофорний  протоієрей, настоятель храму св. ап. Петра і Павла о. Ярослав Кащук. Щасливої долі вчорашнім учням , які цього дня попрощалися з рідними школами і дитинством, побажали голова Сокальської РДА Олег Кожушко, голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк, міський голова Сокаля Богдан Зарічний. А від усіх батьків  мама Ольга Дмитрук зичила дітям, щоб Матінка Божа завжди мала їх у своїй опіці, а вони обрали правильну дорогу в житті і стали добрими професіоналами, а головне  справжніми громадянами України.

За особливі заслуги у навчанні десятьох випускників Сокальської гімназії імені Олега Романіва нагородили золотими медалями. Чотири золотих і дві срібних отримали учні Сокальської ЗШ №2, сім золотих і одну срібну  випускники Сокальської СШ №3, дві золотих  у Сокальської ЗШ №4 і по одній золотій і срібній у Сокальській ЗШ №5.

Ще один журавлиний ключ випускників відлетів у вирій самостійного життя.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Сокальської школи передали проекту “Безпілотник” 2 тисячі гривень

Завдяки співпраці ініціативної групи проекту “Безпілотник” ...