Home / Святкові події / 14 жовтня в Сокалі відбулися урочистості з нагоди відзначення 69-ї річниці створення Української Повстанської Армії

14 жовтня в Сокалі відбулися урочистості з нагоди відзначення 69-ї річниці створення Української Повстанської Армії

14 жовтня, на Покрову Пресвятої Богородиці, відбулися урочистості з нагоди відзначення 69ї річниці створення Української Повстанської Армії. Після Служби Божої, яка правилася в церквах Сокаля, представники влади, громадських та політичних організацій поклали квіти до могили Героям УПА на сокальському цвинтарі та барельєфу Степану Бандері.

А в післяобідню пору в районному Народному домі не було де яблуку впасти. Школярі, молодь, старше покоління, керівництво району, гості прийшли на галаконцерт переможців фестивалю патріотичної пісні та поезії "Сурми звитяги", який традиційно уже вдванадцяте проводив відділ освіти Сокальської РДА.  Присутніх поблагословив настоятель храму св. ап. Петра і Павла отець Ярослав Кащук, з вітальним словом звернулися голова районної ради Ігор Дацюк, начальник відділу освіти Сокальської РДА Роман Монастирський, міський голова Сокаля Богдан Зарічний, керівник апарату Сокальської  РДА Марія Христинич. Пластуни Куличківської школи поклали квіти до баральєфу Степавна Бандери. На святі звучали патріотичні пісні, лунали вірші, літературномузичні композиції та відбулося нагородження переможців фестивалю "Сурми звитяги".

Ольга РОМАНЮК.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині влаштували свято Миколая для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

17 грудня, напередодні дня св. Миколая, ...