Home / Святкові події / 145-а річниця від дня народження української письменниці Лесі Українки

145-а річниця від дня народження української письменниці Лесі Українки

"Хотіла б я піснею стати" – під такою назвою в Народному домі с. Тартаків пройшло літературно-музичне свято, приурочена 145-ій річниці від дня народження української письменниці Лесі Українки.

«Світ не знав такої поетеси. Всебічно обдарована з тонким відчуттям музики і малярства, з нахилом до засвоєння мов, людина філософського складу мислення», – розпочинають діти свою розповідь про Лесю Українку. Розказали біографію Лесі, її літературну творчість, про тяжку хворобу і про велику силу духу гордої і нескореної жінки.

У літературному вечорі взяли участь старші учасники гуртка художнього слова. Оксана Божак, Тетяна Верхолюк, прочитали вірші «Мої любі, до мене ходіть», «Жіночий портрет», «Калина». А молодші (учасники відтворили сценку «Дівчинка з Полісся» (Анастасія Коткевич, Ромчик Новосад, Марта Кметюк, Андріана Харчун) – про Лесине дитинство. Також у вечорі взяли участь читці Марта Чорній, Софія Мельничук, Христинка Сусол, Валя Войтюк, Ярися Іванечко, Наталя Цішевська, Ілона Жигайло, Іринка Зарівна, які задушевно читали вірші Лесі Українки. Глядачі були в захопленні від почутого і побаченого. Можливо, хтось бачив Лесю маленькою хворою дівчинкою, а хтось відкрив для себе сильну жінку із трагічною долею, яка вчить йти по життєвому шляху з усмішкою, боротися, жити і перемагати.

Так! Я буду крізь сльози сміятись,

Серед лиха співати пісні,

Без надії таки сподіватись,

Буду жити! Геть, думи сумні!

Софія Масинник, директор Народного дому с. Тартаків.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

23 працівникам різних підрозділів поліції Львівщини присвоєно звання

Сьогодні, 5 листопада, заступник начальника Головного ...