Home / Святкові події / Андріївські вечорниці зібрали гостей

Андріївські вечорниці зібрали гостей

12 грудня вихованці гуртка «Художнє слово» (керівник Оксана Звірко) Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості цікаво провели традиційні Андріївські вечорниці. За столом, накритим святковим обрусом, зібралися дівчатка в українських строях. Поки вони ліпили вареники, завітали гості. Їх привітали Господиня, роль якої виконала Юлія Мацюра та Сусідка (Марта Гануляк). Радо приймали вони в свою оселю дівчат та хлопців, які прийшли з піснями, танцями, а також батьків.

Дівчатка та хлопці забавлялись, жартували, співали пісень, розказували гуморески, розгадували загадки, їли калиту і, звичайно ж, ворожили – в кого який суджений буде. На свято завітав Стецько (Андрій Іванович), прочитана ним гумореска викликала сміх присутніх. А ще він виявився неабияким співаком: разом з Мартою Гануляк заспівав жартівливу пісню «Ти ж мене підманула», а в дуеті з Діаною Дмитроцою – «Ой, під вишнею, під черешнею».

Закінчилось дійство виступом директора БДЮТ Марії Поліщук, яка подякувала вихованцям, керівнику гуртка, батькам за гарно проведене свято.

Підготувала і провела його керівник гуртка «Художнє слово» Оксана Звірко.

На закінчення всі дружно заспівали пісню «Щоб в вас і в нас все було гаразд».

Тетяна ГАНУЛЯК,
член батьківського комітету.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальчани візьмуть участь у заходах з нагоди 73-ї річниці трагедії села Павлокома та 203-ї річниці від дня народження о. Михайла Вербицького

Делегація із Сокальського району візьме участь ...