Home / Святкові події / Будьмо чарівниками

Будьмо чарівниками

День Миколи Чудотворця з нетерпінням чекали усі учні Сокальської санаторної школи  інтернату ім. Т. Г. Шевченка для дітей, хворих на сколіоз.

Немає в світі дитини, яка в очікуванні на свято не мріяла б про щось особливе. Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок? І день cвятого Миколая дає нам, дорослим, можливість хоч один день побути чарівниками.

Вже майже десять років такими благодійниками, які опікуються і допомагають нашій •школі, є працівники Сокальського райвідділу міліції. От і торік, у день Святого Миколая, традиційно відвідали своїх підопічних, щоб привітати їх зі святом та вручити подарунки, заступник начальника по роботі з особовим складом майор Олександр Антонюк та начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей капітан Ірина Мроць. Вони привітали вихованців школи зі святом, запевнили, що у такий день жодна дитина не повинна залишитись без подарунка, а надто хворі діти, наголосили, що вважають своїм обов’язком робити так, щоб вони відчували тепло та турботу, а також були щасливі та здорові. Треба робити все для того, щоб діти вірили у казку та добро.

Директор санаторної школиінтернату Ольга Зигмунд подякувала начальнику РВ ГУ МВС України у Львівській області Ярославу Ващишину за небайдужість і щирість, а також за подарунки  цукерки та сучасний телевізор. Вона зауважила, що на подарунки школярі заслужили, адже •цілий рік були слухняні, гарно навчалися, виконували лікувальні процедури, дотримувалися ортопедичного режиму. А в день свята продемонстрували гостям театралізоване дійство з віршами та піснями, де розповіли про історію виникнення цього свята та його традиції.

Із щирим християнським благословенням звернувся до дітей отець Ярослав Валюх  духовний наставник наших школярів. Привітав їх з настанням чудесної пори  Різдвяних свят і приходом його першого вісника  Чудотворця Миколая. Отець Ярослав побажав усім добра, миру, злагоди, Божого благословення.

"Ой хто, хто Миколая любить"  ця відома кожному пісня лунала у залі школи з уст шестикласників. Миколая тут завжди чекають поособливому, з щирою радістю та масою позитивних емоцій. А тому і святковий концерт вдався на славу, й оплесків було чимало…

Тетяна ПОЛОЗЯК,
вчитель української мови і літератури Сокальської санаторної школи-інтернату.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

23 працівникам різних підрозділів поліції Львівщини присвоєно звання

Сьогодні, 5 листопада, заступник начальника Головного ...