Home / Святкові події / Член ОУН-УПА Петро Мандзій відзначив 90-літній ювілей

Член ОУН-УПА Петро Мандзій відзначив 90-літній ювілей

6 лютого 2017 року, ювіляра та члена ОУН-УПА Мандзія Петра Олексійовича, керівництво Сокальського району та Великомостівської об’єднаної громади привітало з нагоди 90-річного ювілею.

Заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко передав пану Петру вітання від голови районної ради, а також особисто привітав іменника зі святом.

«Ваш життєвий шлях – це яскравий взірець мужності й жертовності в боротьбі за незалежність України, самовідданого служіння рідному народові й національній їдеї.» – у вітальному слові до ювіляра звернувся заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко. Він, окрім вітальних слів, вручив Петру Олексійовичу книгу «Сокальщина. Книга пам’яті України. 1914 – 1990», в якій на сторінці 184 згадується про нього.  «Мандзій Петро Олексійович, 1928 р.н., член ОУН. Заарештований агентами НКВС. Покарання відбував в таборах Сибіру. Проживає у м. В.Мости.» .

Член ОУН-УПА Петро Мандзій відзначив 90-літній ювілейГолова Великомостівської міської об’єднаної територіальної громади Ярослав Ройко підкреслив, що він пишається, що Петро Мандзій проживає саме на їхніх теренах. «На Вашу долю випало життя у концтаборах та багатолітній нагляд радянських спецслужб. Проте випробування лише зміцнювали Ваш дух і віру в перемогу.» – зазначив голова Великомостівської міської ради.

Ювіляр щиро дякував посадовцям за вітання та пам’ять про нього, про те найбільше пишався, що у жовтні 2017 року отримав медаль до «75 років УПА».

До слова. 14 жовтня 2017 року відбулася урочиста сесія районної ради, на якій керівники району вручили медалі «75 років УПА» учасникам бойових дій УПА Сокальського району та членам сімей загиблих учасників УПА. Мандзій Петро Олексійович, член ОУН, не зміг приїхати через стан здоров’я. Нагороду цього ж дня вручили вдома.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Сокалі на площі Січових Стрільців вчетверте встановили Дідуха-Оберега

З ініціативи ГО «П’ятий кут» в ...