Home / Святкові події / ДНІ ДОБРОСУСІДСТВА ВЕРБКОВІЦЕ–УГНІВ

ДНІ ДОБРОСУСІДСТВА ВЕРБКОВІЦЕ–УГНІВ

В рамках проекту “Вербковіце-Угнів” 3-5 вересня в Угнові побувала делегація з Республіки Польща. У її складі були керівники гміни Вербковіце, представники громадських організа-цій Грубешівського повіту, приватні підприємці.

У найменшому місті України про-вели форум, на якому обговорили реалії співпраці і можливості реалізації спільних проектів, а саме – сучасних методів господарювання. Учасники форуму переконані, що обмін досвідом сприятиме розвиткові українсько-польських відносин, а також розвитку сільського господар-ства обидвох регіонів. Співпраця на наступні роки відображена у проекті “Воєводство Любельське – реалії і ви-кли-ки XXI століття”. У ньому передба-чено розвиток культури і туризму.

Досвідом роботи поділився під-при-ємець з Польщі пан Мар’ян. Він тридцять років пропрацював на цукровому заводі. Пізніше відкрив власну пекарню – одну з найсучасніших у Грубешівському повіті. Працює у ній 17 осіб, свою продукцію розповсюджують за 60 кілометрів від Вербковіц. Окрім того пан Мар’ян обробляє 40 гектарів поля і вирощує породистих коней. Усе це дало мож-ливість двом синам і доньці здо-бути вищу освіту.
Батько п. Мар’яна родом з Рави-Руської, у 1940 році потрапив у ні-мецьку неволю, але йому вдалося втекти (було це під Гродно в Білорусі) до Грубешева.

Культурна частина програми була доволі цікавою – гості ознайомилися з Угновом, побували на екскурсіях у Львові, Жовкві, Крехівському монас-тирі. В угнівському музеї учасники форуму побачили старовинний одяг, славнозвісні чоботи-угнівці…

Партнерські відносини між Угно-вом і Вербковіцами, на підставі угоди, підписаної в листопаді 2009 року, триватимуть й надалі. Делегація з української сторони взяла участь у святкуванні днів Вербковіц.

Віктор ТУРІЙ.

м. Угнів.
Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі святкували День Незалежності України. Фото

24 серпня в населених пунктах Сокальщини ...