Home / Святкові події / Фестиваль колядок та щедрівок

Фестиваль колядок та щедрівок

Справжнє свято духовності відбулося у місті Великі Мости. Фестиваль колядок та щедрівок "Різдвяна зірка" зібрав під свої крила церковні хори з навколишньої округи, гостинно відчинив двері для гостей та учасників фестивалю. Святково прикрашена актова зала Великомостівського НВК заледве вмістила усіх бажаючих побачити прекрасне, ювілейне дійство – люди стояли і в проходах, і на східцях.

Уже п’ять років поспіль проходить фестиваль "Різдвяна зірка", щороку гостей приймало м. Соснівка, а цьогоріч такої честі удостоїлися Великі Мости. Тринадцять хорів взяли участь у фестивалі  хори церков Введення в храм Пресвятої Богородиці смт. Гірник; святого Юрія м. Червоноград; Успіння Пресвятої Богородиці м. Великі Мости; Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Великі Мости; святих верховних апостолів Петра і Павла м.Соснівки; хори та молодіжні ансамблі церков святого Василія Великого с. Межиріччя; великомучениці ПараскевиП’ятниці с. Куличків; Пресвятої Богородиці Володарки України м. Червоноград; Святого Йосафата м. Червоноград.

Організатори фестивалю о. Володимир Юськів  парох УГКЦ Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Великі Мости, Ярослав Ройко  міський голова, Галина Стадницька директор ВНВК, Ірина Струк депутат міської ради. Незважаючи на певні труднощі, вони доклали чимало зусиль, щоб фестиваль вийшов цікавим, яскравим і пам’ятним для гостей та глядачів.

Милували око українські строї та костюми хористів, вертепи у виконанні гостей фестивалю  лялькового з с. Куличків та дорослих з Крехівського монастиря отців Василіан, котрі внесли свою неповторну родзинку у святкове дійство, кожна колядка, щедрівка чи віншування були неповторними, адже линули від душі та щирого серця. Глядачі отримали незабутні враження та різдвяний настрій на увесь рік.

Кожен фестиваль має своє логічне завершення  нагородження учасників дипломами, цінними подарунками та солодкими призами, які завдяки спонсорам свята, вдалося організувати. А ними були  Михайло Романчук (Партія промисловців і підприємців), Великомостівський осередок ВО "Свобода", Роман Козоріз (голова правління Великомостівського СТ), Сокальська районна рада (Ігор Дацюк) та Сокальська РДА (Микола Мисак), Ян Червінський та Галина Яремко (приватні підприємці), партія "Фронт змін", Великомостівський осередок Народного руху України. Щиро вдячні всім за допомогу та співпрацю.

Маємо надію, що фестиваль "Різдвяна зірка" стане традиційним для Великих Мостів і наступного року коло учасників розшириться.

Богдана ПЛЮТА, Оксана КОВАЛЬОВСЬКА.

(Великомостівський ЦДЮТ).

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині влаштували свято Миколая для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

17 грудня, напередодні дня св. Миколая, ...