Home / Святкові події / Голова районної ради привітав колектив “ТРК “СОКАЛЬ”

Голова районної ради привітав колектив “ТРК “СОКАЛЬ”

Керівництво району привітало працівників ТРК “Сокаль” зі святом.

16 листопада, у четвер, голова Сокальської районної ради привітав працівників комунального підприємства, котре належить до власності Сокальської районної ради, “Телерадіокомпанія “Сокаль”” з святом – Днем працівників радіо, телебачення та радіомовлення.

Микола Пасько,  у привітальному слові побажав, щоб всі сміливі плани працівників радіостанції були реалізовані. “Радуйте слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими та не втрачайте своєї індивідуальності ” – додав голова районної ради.

Після слів привітання, Микола Пасько вручив вітальну грамоту, адресовану колективу ТРК “Сокаль”, генеральному директору радіостанції Олександру Новацькому.

Голова районної ради привітав колектив "ТРК "СОКАЛЬ"

Як зазначив Олександр Новацький, що: “У сьогоднішній святковий день, вітають працівників радіокомпанії як наші партнери і рекламодавці, так і слухачі. Дуже приємно, що про нас пам’ятають”.

До слова. ТРК «Сокаль» – це музично-інформаційна регіональна радіостанція, що працює на частоті 101 FM. Засновником та власником телерадіокомпанії «Сокаль» є Сокальська районна рада Львівської області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

З нагоди 100-річчя ЗУНР у Львові відбудеться спецпогашення марки

1 листопада у дзеркальній залі Львівського ...