Home / Святкові події / Пишаємося тим, що ми – українці!

Пишаємося тим, що ми – українці!

Незалежній Україні – 23! Для кожного з нас Україна починається з рідної домівки, вулиці, села.

Незалежно від того, хто ми за професією, якою мовою розмовляємо, де живемо – всіх нас об'єднала любов до України, яка живе в наших серцях. Від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки та правнуки.

Двадцять третя річниця Незалежності України пройшла у скорботі. Жителі села Тартаків зібралися у Тартаківській ЗШ І-ІІІ ступенів, де відправили молебень до Пресвятої Богородиці, який відслужили настоятель УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці отець-декан Богдан Лилик та настоятель УПЦ Різдва Івана Хрестителя отець Василь Михайлишин.

У приміщенні актового залу школи відбувся пам'ятний концерт-реквієм, який розпочався молитвою "Отче наш" у виконанні аматорського хору Народного дому села Тартаків під керівництвом Любов Козачок-Ханжи (на світлині). У їх виконанні прозвучали пісні, присвячені Дню Незалежності, а учні школи декламували поезії про героїв України. Надзвичайно зворушив виступ учениці 11 класу Світлани Фарини, яка прочитала поезію "Мамо, ваш син – герой". Всі присутні вшанували загиблих Небесної сотні, воїнів – односельчан хвилиною мовчання.

За змістовний виступ зі словами подяки звернувся сільський голова Степан Орловський.

І мертвий, і живий, і ненароджений – нехай відчують нашу єдність, нашу силу, загартованість болем. Ми пишаємося тим, що ми – українці!

Сергій ПОРТАШ,
директор Тартаківської ЗШ І-ІІІ ступенів.
Фото автора.             

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноградські рятувальники запрошують на День відкритих дверей

Українські рятувальники відзначають своє професійне свято ...