Home / Святкові події / Кафедра права і підприємництва Львівського національного аграрного університету відзначає своє десятиліття

Кафедра права і підприємництва Львівського національного аграрного університету відзначає своє десятиліття

Святкування таких подій є зазвичай доволі стандартизованим. Але ця кафедра, відома багатьма цікавими ініціативами, не могла погодитись лише на звичні офіційні і дружні вітання, застілля, нагородження та інший офіціоз.

З ініціативи вашого земляка, уродженця Угнова, завідувача кафедри, академіка УАЕН, професора Юрія Губені було вирішено зробити свято корисним для науки і яскравим для колективу. Основа святкувань  ювілейна науковопрактична конференція "Організаційноекономічні та правові проблеми розвитку сільського господарства та сільських територій". До участі у ній зголосилось більше шести десятків науковців з України, Польщі, Молдови, Російської Федерації, Чехії, Литви та навіть далекої Швеції. Саме такою, та навіть ще ширшою, є гама наукових і академічних контактів кафедри. А які яскраві та сповнені ідей статті змогли побачити гості конференції у добротно підготовленому збірнику наукових статей і доповідей! З виданням збірника значну допомогу надала Львівська спілка економістів України (проф. •С. Матковський, доц. В. Козяк). За усталеною традицією, науковий збірник обов’язково надійде у Радехівську бібліотеку.

А ще учасники зібрання отримали яскраві інформаційні буклети з розповіддю про діяльність кафедри, ювілейний значок та навіть  "кафедральні сірники" з лозунгом "Горіти для науки та Вітчизни". Своєрідним визнанням заслуг кафедри стала участь у конференції головного державного спеціаліста інспекції праці України Андрія Черкесова та начальника відділу кадрів обласної прокуратури Григорія Ніколайчука.

Теплим весняним вечором, у мальовничих і затишних Дублянах ще довго дискутували про аграрну реформу, напрямки розвитку сільського господарства, проблеми села та агробізнесу. А дещо пізніше лунали жарти, промови та навіть запальна музика й українські пісні. Таким чином, ювілей кафедри виявився не лише цікавим, але й корисним. Тепер попереду нові завдання, зокрема, випуск чотирьох навчальних посібників та типової програми із правознавства. Ось такі "робочі" святкування відбуваються на кафедрі права і підприємництва Львівського національного аграрного університету. До речі, окрім професора Ю. Губені, у нас на кафедрі є ще один "сокальчанин", уродженець села Ільковичі Петро Оліщук, який саме напередодні конференції захистив дисертацію кандидата економічних наук.

Марта СОЛУК,
провідний фахівець кафедри, магістр права.

На фото: добрий настрій президії конференції (радник юстиції Г. НІКОЛАЙЧУК, академік В. СНІТИНСЬКИЙ, декан професор П. БЕРЕЗІВСЬКИЙ) свідчить про її вдалий перебіг.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальчани візьмуть участь у заходах з нагоди 73-ї річниці трагедії села Павлокома та 203-ї річниці від дня народження о. Михайла Вербицького

Делегація із Сокальського району візьме участь ...