Home / Святкові події / Колядує Сокальщина

Колядує Сокальщина

Восьмого січня у районному Народному домі м. Сокаля з різдвяною програмою виступили кращі колективи художньої самодіяльності району. Першим на сцену вийшов колектив Народного дому с. Забужжя (керівники подружжя Мисютів), у складі якого було майже тридцять учасників. У їх виконанні прозвучали "Добрий вечір тобі, пане господарю", "Слава во Вишніх Богу", "Нова радість стала…", "Старий рік минає, новий наступає" та ін.

Сьогодні колядувати прийшли люди, яким близька родина, близьке народження Ісуса Христа, і нехай це свято з радістю, спокоєм і щастям увійде в кожну домівку,  звернулася до присутніх ведуча Олена Назарова.

Фольклорний ансамбль Народного дому с. Ульвівок (керівник Богдан Андрейчук) виступав на багатьох концертах, зокрема, їх прекрасний спів чарував в Оперному театрі Львова. Учасники ансамблю віншували з Різдвом Христовим, зичили щастя і многая літа у колядках "Ясна зоря всьому світу звістила", "У вертепі радість стала", "Діва Марія Сина повила, для нас радість принесла", "Ой ходімо, сестри, браття, від хати до хати, добрим людям, малим дітям заколядувати…".

Учасники художньої самодіяльності Поторицького народного дому (керівник Ірина Стрілець) виконали "Що то за диво, в світі новина", "Рождество Христове" та ін. Поряд зі старшими виступали і діти, яких навчають грати на музичних інструментах.

Присутні у залі щиро аплодували за колядки чоловічому гурту Народного дому с. Стенятин (керівник Ігор Курач) та колективу Народного дому м. Сокаля (керівник Ольга Шевчук).

Учасників художньої самодіяльності та усіх сокальчан вітали зі світлим святом Різдва Христового заступник голови райдержадміністрації Наталія Карташова та депутат обласної ради Роман Швед (на знімку). "Господь прийшов у цей світ, щоб змінити його, подарувати нам надію і прощення на спасіння. •Його Основний Завіт став основним фундаментом, на якому будувалася вся цивілізація. Господь подарував нам дуже важливу заповідь "люби ближнього як самого себе". Бажаю всім жити за цим законом, адже тільки любов і добро врятує наш світ. А зоря надії, що зійшла над Вифлеємом, нехай веде нас у майбутнє. Славімо Христа, звеселяймо наші серця…",  підкреслила Н. Карташова.
І на завершення свята усіх засівала і віншувала Ольга Шевчук.

Василь СОРОЧУК.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

З нагоди 100-річчя ЗУНР у Львові відбудеться спецпогашення марки

1 листопада у дзеркальній залі Львівського ...