Home / Святкові події / Міжнародний день людей похилого віку

Міжнародний день людей похилого віку

Працівники БФ "Карітас "Сокаль" намагаються зігріти одиноких увагою, підтримати добрим словом, вселити надію, надати допомогу. За доброю традицією щороку до Міжнародного дня людей похилого віку вони запрошують їх на зустріч в світлицю БФ "Карітас "Сокаль". Цей рік не став винятком. 

З Міжнародним днем людей похилого віку присутніх привітали декан Сокальського деканату, отець Петро Звір, начальник управління соціального захисту населення Володимир Огінський, начальник Пенсійного Фонду України в Сокальському районі Володимир Радик. Гарний настрій присутнім подарували музиканти Юрій Світальський, Юрій Мисик, Григорій Пікула, Роман Козярський, Володимир Дейнека, Микола Баган та ансамбль "Надвечір'я", які виконали для них низку українських пісень. Опісля присутні за солодким столом, поспілкувалися в теплій обстановці, поділилися особистими новинами та спогадами.

Мар'яна ЯРЕМЧУК, менеджер БФ "Карітас "Сокаль".  

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальчани візьмуть участь у заходах з нагоди 73-ї річниці трагедії села Павлокома та 203-ї річниці від дня народження о. Михайла Вербицького

Делегація із Сокальського району візьме участь ...