Home / Святкові події / На Сокальщині пройшли фестивалі колядок хорових колективів

На Сокальщині пройшли фестивалі колядок хорових колективів

21 січня, у неділю, в Сокальському районному Народному домі відбувся фестиваль колядок хорових колективів “РІЗДВО ХРИСТОВЕ СЛАВИМО!”

У заході взяли участь 20 хорових колективів із Сокальського району, зокрема із сіл Стенятин, Забужжя, Зубків, Межиріччя, Домашів, Завишень, Тартаків та інші.

На Сокалькині пройшли фестивалі колядок хорових колективів

На Сокалькині пройшли фестивалі колядок хорових колективівІз словами вдячності, за збереження українських традицій різдвяного обряду, виступив голова Сокальської районної ради Микола Пасько, голова Сокальської РДА Роман Токай, заступник голови Сокальської РДА Ірина Задолинна, депутати районної ради Василь Сорочук, Олег Кожушко, Михайло Веклин, Олег Іванчина та Петро Андрущак.

На Сокалькині пройшли фестивалі колядок хорових колективівУсім хоровим колективам, у обличчі їх керівників, було вручено подарунки та грамоти.

“Сьогодні в Сокалі – фестиваль колядок, хто не чув – нехай шкодує. А тепер рахуйте- 20 хорів, кожен співав по 2 колядки. І жодна не повторилась! Христос народився!” – написав на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук голова Сокальської районної ради, Микола Пасько.

Ще один фестиваль колядок “Різдв’яна зірка”, у якому брали церковні хори, відбувся у селі Волсвин. На сцені народного дому виступали хори із храмів сіл Борятин, Бендюга, Волиця та Зубків, Волсвин та церкви святого Юрія із міста Червоноград.

На Сокалькині пройшли фестивалі колядок хорових колективів На Сокалькині пройшли фестивалі колядок хорових колективів

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

23 працівникам різних підрозділів поліції Львівщини присвоєно звання

Сьогодні, 5 листопада, заступник начальника Головного ...