Home / Святкові події / НА СВЯТІ РІЛЬНИКІВ

НА СВЯТІ РІЛЬНИКІВ

Уже декілька років між містом Великі Мости та гміною Криніцою (Республіка Польща) існують дружні партнерські зв"язки. Великомостівчани з приємністю згадують День міста, коли ансамбль "Поєднання" гміни Криніца виступав на центральній площі Великих Мостів. Неодноразово й вони були у гостях у польських друзів. Ось і нещодавно знову побували там на дні рільника, де їх гостинно зустрічав війт гміни Януш Балабух.

Свято розпочалося урочистою ходою рільників. Кожне село гміни, а до неї входить 14 населених пунктів, несло вінки хлібного колосся, короваї, свіжовипечений хліб та вироби з нього, ягоди та овочі, які виростили і зібрали в цьому році. Поляки урочисто вшановували трудівників полів та садів, бажали їм здоров"я, наснаги до праці, добробуту у родинах та гарних врожаїв на майбутнє. Колективи художньої самодіяльності вітали їх піснями та танцями. Великомостівський міський голова Наталія Домашовець, яка очолила делегацію, сердечно привітала польських рільників із святом праці, а голова польського товариства у Великих Мостах Володимир Савіцький передав вітання від поляків, які мешкають по ту сторону кордону.

Великомостівчани спілкувалися із тамтешніми селянами, знайомилися із їх культурою, звичаями та традиціями, набиралися досвіду в організації такого свята, яке, до речі, варто започаткувати і на Сокальщині.

Ганна КРУК,
директор Великомостівського народного дому.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині урочисто відзначили День захисника України та 76-річчя створення УПА

14 жовтня на Сокальщині пройшли урочисті ...