Home / Святкові події / Новорічне дійство об’єднало громаду Домашева

Новорічне дійство об’єднало громаду Домашева

У селі Домашів вже стало традицією збиратися громадою в Народному домі, щоб привітати один одного з Новим роком та Різдвом Христовим. І цього року працівники сільської ради та культури знову запросили сюди односельчан на новорічне свято. Відклавши приготування до Нового року, діти, молодь та дорослі поспішили у заклад культури. В актовому залі панувала урочиста атмосфера, красуняялинка додавала всім новорічного настрою.

Жіночий ансамбль "Пролісок" дзвінкими колядками: "Старий рік минає" та "Дякуємо Богу" розпочав новорічне свято. Його на сцені змінили вихованці місцевого дитячого садочка "Малятко", які декламували вірші, співали новорічні пісні та водили хороводи навколо ялинки. Глядачі їм гаряче аплодували.

Далі жителів села з Новим роком та різдвяними святами привітала Домашівський сільський голова Ольга Ващишин, яка підкреслила, що за плечима непростий 2012й рік, який кожен з нас прожив порізному. Доля в повсякденних буднях та святах переплела журбу й радість, проте кожен з нас ішов до задуманого торік. Чимало вдалося реалізувати й домашівській громаді. Вона подякувала усім за напружену працю, за прагнення змінити життя у селі на краще, бо тут вони народилися і виросли, тут живуть їхні діти та внуки. Тож усі спільно мають дбати про майбутнє та розвивати Домашів, покращувати його інфраструктуру. Для цього усім треба налаштуватися на добро.

Любові, миру, достатку, гармонії на душі та пережити багато щасливих миттєвостей побажала домашівцям депутат сільської ради Галина Петрашкевич. А який Новий рік без Діда Мороза та Снігуроньки? Їх вміло зіграли Степан Демчук та Олена Яремчук,  привітавши всіх з Новим роком і Різдвом Христовим, організовували конкурси й забави. Далі веселили громаду школярі  активні учасники майже всіх культурномасових заходів села. Цього разу вони підготували багато цікавих номерів. Марія Синьовська та Марія Петрашкевич зіграли на скрипці, а Леся Ткачик, Марта Остапик і Катерина Музичка гарно колядували та співали новорічні пісні. Потім у гості до домашівців прийшов Різдвяний вертеп, який сповістив гарну новину, що скоро Різдво Христове. Земля та люди радіють цьому, бо маленький Ісус зігріє своїм теплом кожну родину, кожну людину і наповнить серця теплом, любов"ю і надією на майбутнє. Далі місцеві аматори сцени зіграли виставу "Хочу женитися". Дійство вийшло цікавим та веселим і додало всім гарного настрою. Проте воно не було б таким яскравим, якби не приватні підприємці Володимир та Іван Остапики, Марія Пончка, Марія Петрашкевич, Василь Демчук, Василь Пончка, ТзОВ "Гравіс", Сергій Гавриленко та місцева влада, які заспонсорували сільським дітям подарунки, а всім глядачам  солодощі. Ось так радісно, всією дружною громадою жителі Домашева провели старий і зустріли Новий рік.

Марія МАТВІЯС,
учасниця свята.  

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині влаштували свято Миколая для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

17 грудня, напередодні дня св. Миколая, ...