Home / Святкові події / Відзначили день державного прапора

Відзначили день державного прапора

23 серпня, напередодні Дня незалежності, Сокальщина урочисто відзначила День Державного прапора України. З цієї нагоди у Сокалі, на площі Січових стрільців, відбулося урочисте віче, в якому взяли участь представники влади, громадських та політичних організацій, жителі міста.

Урочисто було піднято державний стяг на флагштоці. Цієї честі удостоїлися голова райдержадміністрації Микола Мисак, голова районної ради Ігор Дацюк, заступник міського голови Олег Олійник, начальник фінансового управління районної державної адміністрації, учасник та переможець п"яти Всеукраїнських Спартакіад державних службовців Світлана Ксьонжик, начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Мирослава Баралус, начальник відділу фінансовогосподарського забезпечення апарату РДА, переможець І туру щорічного конкурсу "Кращий державний службовець" у номінації "Кращий керівник" Світлана Гойдало та головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення РДА, переможець І туру щорічного конкурсу "Кращий державний службовець" у номінації "Кращий спеціаліст" Наталія Кавуза.

Зі святом Державного прапора присутніх привітали голова РДА Микола Мисак, голова районної ради Ігор Дацюк, заступник Сокальського міського голови Олег Олійник, учасник визвольних змагань Михайло Куцяба. Вони зазначили, що урочисте підняття Державного прапора України це  неординарна подія для народу, бо прапор  один із символів нашої держави, який об’єднував мільйони українців у всі часи в боротьбі за її державність та незалежність. І побажали, щоб і в наш час синьожовтий стяг об’єднував усіх у справах розбудови і утвердження української держави.

На завершення перед присутніми виступили вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

Любов ПУЗИЧ.

 

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноградські рятувальники запрошують на День відкритих дверей

Українські рятувальники відзначають своє професійне свято ...