Home / Святкові події / Подвійне свято в Хороброві на Сокальщині

Подвійне свято в Хороброві на Сокальщині

Двадцяту річницю Незалежності України хоробрівська громада відсвяткувала піднесено і урочисто. Протягом дня відбулось чимало заходів, які припали до душі старшому поколінню, молоді, дітям.

Розпочалось святкування з вранішньої святкової Літургії в церкві. Після обіду всі мешканці Хороброва зібрались на освячення пам’ятника з нагоди 20-річчя Незалежності, який постав у селі у вигляді тризуба. Освятили пам’ятник о. Роман та о. Василь. Пам’ятник збудували за кошти громади з ініціативи сільського голови Володимира Сави. Вагомий внесок у його спорудження зробили Василь Корнілов, Ігор Кінах, Ігор Кукла, Ігор Бабіцький, Михайло Веклин, Анатолій Веклин, Володимир Тендеряк, Іван Микита, Володимир Кобак, Роман Коваль, Олег Фенчин, Ярослав Вовчак, Богдан Пустельник.

В будівництві пам’ятника та облаштуванні території активно допомагали жителі та молодь села. В переддень свята колективи працівників Хоробрівської школи, дитячої дошкільної установи, амбулаторії, культури прибрали територію, а жителька села Ганна Скрібенець разом з донькою Людмилою прикрасили пам’ятник живими трояндами.

Розділити радість свята в Хоробрів завітали заступник голови районної ради Володимир Чуб, депутат обласної ради Ганна Костюк, депутати районної ради Михайло Веклин та Ігор Плечінь, керівний склад відділу прикордонної служби "Павловичі".

Член братства УПА Артем Телегій салютував пострілом гармати в честь освячення пам’ятника. Пізніше відбулася концертна програма. На сцені виступали учасники художньої самодіяльності села. Підготували урочистий захід завідуючий Народним домом Ярослав Вовчак та бібліотекар Любов Журавель.

А здесь Вы можете прочитать самые свежие новости со всего мира.

Після закінчення концерту традиційно відбулись козацькі забави і лотерея. Свято закінчилось дискотекою.

Любов КОСТЮК,
секретар сільської ради.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальська районна асоціація людей з інвалідністю провела вечірку для молоді з інвалідністю

15 листопада в кафе “Володар” Сокальська ...