Home / Святкові події / ПОСИДЕНЬКИ У ГАЛИНИ

ПОСИДЕНЬКИ У ГАЛИНИ

Багатолюдно було у Народному домі с. Бояничі, де відбувався творчий звіт учасників художньої самодіяльності.

Незважаючи на примхи погоди, жителі села та гості прийшли побачити театралізоване дійство під назвою "Посиденьки у Галини", яке підготували місцеві аматори під керівництвом завідувача Народного дому Любові Лах та сільського бібліотекаря Оксани Марунич. Сценарій музичної вистави склала викладач Сокальської школи мистецтв ім. В. Матюка, жителька села Ірина Караман, яка також впродовж вистави здійснювала музичний супровід театралізованого дійства. Для глядачів виконали багато жартівливих, старовинних, призабутих народних пісень.

Кожен артист грав у виставі роль схожу до реального життя, що викликало щире захоплення і бурхливі оплески у глядачів. З гарним настроєм глядачі залишали стіни Народного дому.

Ще довго будуть згадуватись жартівливі пісні та гуморески почуті зі сцени. Адже український народ вміє жартувати, веселитись та співати.

Декорації на сцені підкреслювали давні традиції української хати. Участь у цьому заході брало багато родин та подружніх пар. На святі побувала методист Сокальського відділу культури та туризму Ольга Шевчук. 

Від імені вдячних односельчан Ярослав ГАВРИЛІВ,
директор Варязької ЗШ І-ІІІ ст.,  житель села Бояничі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі святкували День Незалежності України. Фото

24 серпня в населених пунктах Сокальщини ...