Home / Святкові події / Свято “Осінь” у Лещатівському дитсадку

Свято “Осінь” у Лещатівському дитсадку

 Осінь! Чи є пора багатша, щедріша на урожай плодів, ягід, овочів? Чи є пора прекрасніша за ту, коли в золото одягнені дерева? Нема. Тому і свято «Осінь – щедра господиня», яке відбулося в Лещатівському НВК «ЗШ I ст. – дитячий садок» скликало усю велику шкільну родину.

 
Розпочали свято малята, вихованці дитячого садка. Вони прочитали вірші і затанцювали «Танок листочків». Завітала на свято і щедра Осінь (Вероніка Семенюк) і брати місяці (Олег Маньовський, Ігор Бузікевич, Вікторія Фіялковська).
 
Оглядав свій гарбузовий рід сам поважний пан Гарбуз (Олег Назар). Всі його родичі: Диня (Марта Марцинюк), Морквиця-сестриця (Уляна Семенюк), Огірочок (Іринка Семенюк), зголосилися, що перебувають у доброму здоров’ї, смачні і соковиті, готові пригодитися людям для смачних страв.
 
Маленькі господиньки (Ірина Назар, Марія Палійчук, Ганна Семенюк) продавали на казковому ярмарку корисні для людей овочі і фрукти. Зохопили всіх цікаві конкурси: «Листочок», «Впізнай смак», «Насіння картоплі».
 
Всі учасники свята співали пісні про золоту осінь: «Падає-падає листя», «Збирай урожай», «Шпачок прощається».
 
Під кінець свята у виконанні всієї шкільної родини прозвучали слова пісні «І в вас, і в нас хай все буде гаразд», а щедра Осінь-господиня почастувала всіх смачними пиріжками і запашним короваєм. 
 
Ольга МАРЦИНЮК, директор школи.
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині влаштували свято Миколая для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

17 грудня, напередодні дня св. Миколая, ...