Home / Святкові події / Нехай клятва Гіппократа буде лише приємною місією

Нехай клятва Гіппократа буде лише приємною місією

Шановні працівники медичних закладів Сокальщини, ветерани праці! 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята  Дня медичного працівника!

Зі словами щирої вдячності звертаємося до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. Особливо приємно нині відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет. Велика вам вдячність за людяність, душевність та співпереживання.

На вас, працівників галузі медичного обслуговування, покладено нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче  життя і здоров'я населення. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

Дорогі медики Сокальщини! Зичимо вам міцного здоров'я, радості, оптимізму. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Щастя вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов'язком, а лише приємною місією! Нехай переможне світло добра і справедливості додасть сил та наснаги для благородних справ в ім'я щасливого майбутнього нашого краю. Низький уклін за вашу самовіддану працю, за професійність і високу моральність, добро і милосердя!

З повагою  Роман ШВЕД, головний лікар КЗ СРРЛО "Сокальська центральна районна лікарня",  депутат Львівської обласної ради.

Андрій НАКОНЕЧНИЙ, голова профспілки працівників  охорони здоров’я Сокальщини.       

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноградські рятувальники запрошують на День відкритих дверей

Українські рятувальники відзначають своє професійне свято ...