Home / Святкові події / Різдвяна феєрія у Великих Мостах

Різдвяна феєрія у Великих Мостах

Вже другий рік поспіль у Великих Мостах відбувається Різдвяна феєрія. І цього року, 8 січня, на площі Незалежності, біля гарно вбраної ялинки, відбулося театралізоване свято з "живою" шопкою і співом колядок.

Засновниками цього дійства були студентки Львівського національного університету ім. І. Франка Галина Микула і Марія Юськів за участі учасників художньої самодіяльності місцевого Народного дому та ініціативної молоді. Мешканці та гості міста побачили чудову вертепну виставу про народження Ісуса Христа. Активну участь у ній взяли Христина Личко, Тетяна Балко, Уляна Бранець, Зоряна Личко, Соломія Саноцька, Галина Федик, Галина Сковрон, Любомир Наганчук, Андрій Гнідець, Мар'ян Сагала, Іван Балко та ін. У виконанні учасників свята прозвучали колядки: "Божий син днесь народився", "Ніч над Вифлеємом", "Дивная новина", "Спи, Ісусе, спи", "Щедрик", "Разом нині прославім", "Засвіти, зірко", "Прилетіли ангелята", "Там за Вифлеємом", "Темненькая нічка", "Добрий вечір тобі", "Колискова для Ісуса", "Скрипить мороз", "Свята вечеря" та інші.

Незважаючи на мороз, на площі було багатолюдно, великомостівчани радо колядували із учасниками художньої самодіяльності. На закінчення свята міський голова Ярослав Ройко привітав присутніх із Різдвяними святами, а також подякував усім учасникам дійства за чудову і змістовну програму та побажав гарних творчих звершень і здобутків.

Михайло ФЕДИК,
художній керівник Народного дому м. Великі Мости. 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині влаштували свято Миколая для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

17 грудня, напередодні дня св. Миколая, ...