Home / Святкові події / Селу Суховоля на Сокальщині – 100 років!

Селу Суховоля на Сокальщині – 100 років!

Село Суховоля, що на Сокальщині, відзначило своє 100річчя.  Під час святкування жителі вшановували старожилів села, людей, які прожили у шлюбі 25 та 50 років, згадали першого комбайнера, водія, вчителя. У святкуванні взяли участь представники усіх Народних домів, які розташовані на території Свитазівської сільської ради.

Урочистості відкрив духовий оркестр, а далі виступили учасники місцевого вокального ансамблю "Вишиванка",  діти з гумористичними мініатюрами із села Равщина, вчителі вокального ансамблю "Мальви" та запрошували присутніх до танцю учасники ансамблю "Бужани", які приїхали із села Ільковичі.

Святкувати столітній ювілей села також приїхало чимало гостей із сусідніх сіл. Від імені влади району жителів села Суховоля зі святом привітала заступник голови райдержадміністрації Наталія Карташова. Вона, зокрема, зазначила: "Села, як і люди, мають свої біографії. У кожного вона своя. Багато село бачило за ці роки: люди народжувалися, одружувалися, відходили у вічність; пережило село лихоліття війни, проте з кожним роком воно стає прекраснішим і мальовничішим, а все це завдяки вам  жителям. Ви не шукаєте слави, а своєю повсякденною працею звеличуєте себе, свій рід, своє рідне село. Кожна сім’я, кожна господа  це неповторна квітка букету, ім’я якого  Суховоля. Є скарби, заховані в землю, є такі, що передаються з покоління в покоління. До таких належить пам’ять роду. Отож пам’ятайте мамину пісню, батьківську хату, рідне село. І нехай ці одвічні цінності дають вам сили і наснагу у всіх починаннях".
 

Ірина КУЗЬМА,
студентка факультету журналістики
ЛНУ ім. І. Франка.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі привітали працівників соціальної сфери

2 листопада в Сокальському районному Народному ...