Home / Святкові події / Сестри милосердя і доброти

Сестри милосердя і доброти

Кожного року, 12 травня, ми відзначаємо Всесвітній день медсестри. Це ті люди, які не шкодуючи ані сил, ані часу та здоров’я, виходжують хворих, віддають їм частину свого серця, своє професійне вміння, доброту, чуйність. Цими словами розпочала свій виступ головна медсестра Сокальської центральної районної лікарні Катерина Сивак на традиційній медсестринській конференції. Вона подякувала за це ветеранам праці і молодим та зачитала наказ головного лікаря Сокальської ЦРЛ, згідно з яким велику групу медсестер за сумлінну працю нагороджено грамотами. Під оплески присутніх головний лікар Сокальської ЦРЛ Аркадій Каліщук вручив їх медсестрам. Серед них Ользі Гук (терапевтична дільниця Сокальської поліклініки), Марії Полісі (неврологічне відділення), Ольза Залозі (пологове), Оксані Наконечній (туберкульозне), Ірині Іванус (кардіологічне) та іншим.

– Медсестра  одна з основних фігур в медицині, відзначив Аркадій Каліщук. Вони постійно біля хворих. У нас працює багато медсестер з досвідом і зовсім молодих, яким вони передають свої знання. Низько кланяємось їм за нелегку працю, за стійкість і мужність, вміння все витерпіти і допомогти. Міцного здоров’я вам, хорошої атмосфери на роботі. Хай вас оберігає Бог.

На сцену із запаленими в руках свічками виходять юні медсестри (на знімку), які поповнили колектив райлікарні. Вони дають клятву віддано допомагати лікарям, не нашкодити хворим, допомагати їм виздоровіти, дотримуватись професійної етики.

З святом присутніх привітала заступник голови Сокальської райдержадміністрації Наталія Карташова:

Складаю вам найкращі слова подячності. Ви в першу чергу є тими ангеламиохоронцями, які цілодобово біля хворих, розділяють з ними їхні болі і жалі, повертають їх до радощів життя. Бажаю вам натхнення, великої енергії. Нехай добро, яке ви даруєте людям, повертається до вас сторицею.

Це свято є святом вашого покликання  служити своєму ближньому, продовжив її думку отець Петро Звір.  Медсестра  це людина, яка служить, не звертаючи уваги на час, винагороди, домашні обов’язки. Тож нехай Господь і Богородиця будуть завжди з вами, у ваших душах, почуттях, ділах.

За доброю традицією відбувся конкурс: змагалися медсестри фізкабінетів. Вони демонстрували свої знання з історії, медицини, практичні навички. А на столиках красувалися випечені ними смаколики  торти, короваї, перекладанці  не кожна господиня спече такі. Компетентне журі визначило переможця  ним стала Надія Андрущак (Сокальська ЦРЛ). Учасниці конкурсу нагороджені призами. Чудовіпісні подарували присутнім Уляна Швед та дует у складі Катерини та Станіслава Козловських.

Валентина БЛУДОВА.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

23 працівникам різних підрозділів поліції Львівщини присвоєно звання

Сьогодні, 5 листопада, заступник начальника Головного ...