Home / Святкові події / Щоб і у вас, і у нас все було гаразд!

Щоб і у вас, і у нас все було гаразд!

Шановні передплатники, читачі та прихильники «Голосу знад Бугу»!

Йде по землі 2012 рік. Всі ми задумуємося: яким він буде в нашій державі, у наших домівках? Бажаємо один одному кращої долі, здоров’я, злагоди та миру. І на думку приходять слова Великого Кобзаря: «Та не однаково мені // Як Україну злії люде // Присплять, лукаві, і в огні // Її, окраденую, збудять… // Ох, не однаково мені».

І нам не байдуже як розцвітатиме рідний Прибузький край, наша славна Україна, як шануватимуть традиції українського народу, його мову та культуру. Чи не підуть керманичі держави на різні уступки північному сусідові? Бо, на жаль, і сьогодні, болить серце за Україну, згадуючи Героїв визвольних змагань, які поклали голови на вівтар її незалежності.

Напередодні Різдва, Старого Нового Року, Водохреща – цих величних свят – нехай наші серця несуть Віру, Надію і Любов до ближніх, у кращий день.

Ми хочемо, щоб в усіх були гаразди на роботі, у школі, колективах. Сподіваємось, що краще життя неодмінно настане, але нам усім треба боротися за нього, йти до поставленої мети твердими кроками, долаючи труднощі. Вони, на жаль, є. Але нехай їх буде менше у•2012ому. А Різдвяні свята нехай благословляють усіх на добрі справи.

Редакція «Голосу з-над Бугу» дякує усім, хто залишився з нами у Новому році, дякує й тим, хто вперше передплатив районний часопис. Ми вдячні й керівникам підприємств, установ та організацій, котрі, незважаючи на труднощі, дбають про своїх працівників і також передплатили їм «Голос з-над Бугу».

Сьогодні багато з Вас тримає «районку» в руках, не очікувавши цього. Ми раді повідомити і подякувати за те, що двісті примірників «Голосу з-над Бугу» для одиноких людей Сокальщини передплатив директор ДВАТ «Шахта «Надія», депутат обласної ради Микола КРИШТОПА (на знімку). Про політв`язнів, членкинь Союзу українок подбали народні депутати Володимир В’ЯЗІВСЬКИЙ та Степан КУРПІЛЬ, завдяки їм вони отримуватимуть півроку районну газету. Для працівників своїх підприємств передплатили часопис на рік по сто примірників ДП «Датський текстиль» (директор Йорген СЕДЕРХОЛМ) та ПП «Західний Буг» (керівник Василь КОЦУПИР), 51 та 50 примірників отримають працівники Сокальського ДЛГП «Галсільліс» (директор Микола ДЕМ’ЯНОВИЧ) та трудівники ПАФ «Войславичі (директор Ігор СМЕТАНА). І далі в установах та в оселях своїх працівників хочуть бачити наш часопис відділ культури Сокальської РДА (начальник Лариса ФАРИН), ПП «Козацький курінь» (керівник Петро ПИЛИПЧУК), ПАФ «Білий стік» (директор Олег ІВАНЧИНА), ПП «Агрофірма ім. Б. Хмельницького» (директор Володимир ШМИГЕЛЬСЬКИЙ), ПП «Ніка» (директор Марія ШАМБОРОВСЬКА), Сокальська райспоживспілка (голова правління Петро ГАБА), Сокальська ЦРЛ (головний лікар Аркадій КАЛІЩУК), райвідділ внутрішніх справ (начальник Ярослав ВАЩИШИН), ТзОВ «ВЕМО» (керівник Михайло РОМАНЧУК). Ми також вдячні Сокальській районній організації політичної партії «Удар В. Кличка» (голова Андрій СЕНЮК) за те, що передплатили своїм однопартійцям 45 примірників районної газети на рік.

Дякуємо нашим окремим передплатникам: пенсіонерам, працівникам відділу освіти РДА, податкової інспекції, котрі читатимуть «Голос знад Бугу» цього року.

Ми намагатимемося випускати для Вас змістовну, актуальну, цікаву, патріотичну газету, на шпальтах якої Ви також матимете можливість висловити свою позицію, думку. Будемо раді такій співпраці.

Дякуємо Вам, що маємо можливість з понад трьома тисячами передплатників (а читачів, звичайно, значно більше) розпочинати новий 2012 рік.

Щасливих Різдвяних свят і Нового року!           

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

23 працівникам різних підрозділів поліції Львівщини присвоєно звання

Сьогодні, 5 листопада, заступник начальника Головного ...