Home / Святкові події / Сокальчани візьмуть участь у заходах з нагоди 73-ї річниці трагедії села Павлокома та 203-ї річниці від дня народження о. Михайла Вербицького

Сокальчани візьмуть участь у заходах з нагоди 73-ї річниці трагедії села Павлокома та 203-ї річниці від дня народження о. Михайла Вербицького

Делегація із Сокальського району візьме участь у заходах з нагоди відзначення 203-ої річниці від дня народження о. Михайла Вербицького.

4 березня у селі Млини, Підкарпатського воєводства (Республіка Польща) відбудеться поминальна молитва в церкві пресвятої Пречистої Богородиці та покладання квітів до каплиці-пантенолу, де похований отець Мхайло Вербицький – автор музики до гімну України.

О 14:35 (за Києвом) відбудеться Віче з нагоди 203-ої річниці від дня народження о.Михайла Вербицького.

Напередодні, 3 березня – керівництво Сокальського району візьме участь у заходах з нагоди 73-ї річниці трагедії села Павлокома, Підкарпатське воєводство (Республіки Польща).

Програма заходу:

12.00 год – здійснення чину панахиди на Меморіалі трагічно загиблим 366 українцям.

12.30 год – покладання квітів та лампадок до Меморіалу трагічно загиблим 366 українцям та скорботне віче з нагоди вшанування 73-ї річниці трагедії села Павлокома.

13.30 год – проведення Божественної Літургії в церкві Св. Димитрія с. Явірник Руський

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноградські рятувальники запрошують на День відкритих дверей

Українські рятувальники відзначають своє професійне свято ...