Home / Святкові події / Сокальські вишиванки та пісні зачарували львів’ян

Сокальські вишиванки та пісні зачарували львів’ян

25 серпня, продовжуючи святкування Дня незалежності України, союзянки зі всієї області урочистою колоною пройшли центром Львова. І в цій колоні вирізнялись українськими народними костюмами членкині Союзу українок Сокальщини. Пречудові старовинні костюми продемонстрували союзянки сіл Горобків, Переспа, Зубків. Софійка Антосюк зі Скоморох показала костюм молодої дівчини, а сокальчани, звичайно,  сокальську вишивку. Радісно, оплесками зустрічали нас львів'яни та гості міста. Сотні об'єктивів були направлені на розмаяну вишиванками колону завдовжки з кілометр.

Далі свято продовжувалось у Шевченківському гаї, на співочому полі. Вокальний ансамбль "Берегиня" Сокальського осередку Союзу українок привітав присутніх піснями "Сокальське ретро", "Рідне місто", "Батьківська хатина", "Солов'їне танго", в яких розповіли про наше місто та людей, що в ньому живуть. Гарно прозвучали у виконанні горбківчан чудові, давно забуті народні пісні "Гаєм зелененьким", "Козак гуляє". Союзянки із Зубкова зачарували львів'ян старовинною піснею "В надвечір'ї", народною – "Була собі Маруся", а також розвеселили жартівливою сценкою про двох сусідок. Львів'яни та гості міста подякували нам бурхливими оплесками та вигуками "браво".

 Втомлені, але зі святковим настроєм, яким зарядились у Львові, з піснями повертались ми додому. Щиро дякуємо за цю чудову поїздку головам райдержадміністрації та районної ради Наталії Карташовій та Ігорю Дацюку, начальнику відділу освіти Романові Монастирському, заступнику директора ТП "Авто-Транс-Сервіс" Ігорю Сидору, підприємцеві Нестору Черкасу. Завдяки їм львів'яни та гості міста побачили чудові сокальські вишиванки, почули пісні нашого краю.

Надія МЕЛЬНИК,
голова Сокальського осередку Союзу українок.

Фото Богдана Трибушка.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

З нагоди 100-річчя ЗУНР у Львові відбудеться спецпогашення марки

1 листопада у дзеркальній залі Львівського ...