Home / Святкові події / Відбулося святкування Дня села Поториці

Відбулося святкування Дня села Поториці

У неділю, 22 липня в с.Поториця відбулися святкування з нагоди Дня села, якому виповнилося 526 років. Привітав громаду села голова районної ради Микола Пасько та вручив подяку Поторицькому сільському голові Тарасу Юхиму за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у вирішення завдань  соціально-економічного розвитку села. Також з вітальним словом виступив депутат обласної ради Сергій Касян.

З теплими словами до жителів та гостей звернувся Поторицький сільський голова Тарас Юхим. Вітаючи односельчан зі святом, Тарас Богданович, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування.

Аматори сцени дарували присутнім свої творчі надбання, доробки, позитивні емоції та гарний настрій. Участь у святковому заході взяли танцювальний колектив «Джерельце» ДШМ ім.В.Матюка, народний гурт пісні й музики «Заспів», також гостями заходу були заслужений артист України Левко Дурко та Аеліта. Святкова програма закінчилась дискотекою.

Святкування Дня села Поториці.Святкування Дня села Поториці.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині влаштували свято Миколая для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

17 грудня, напередодні дня св. Миколая, ...