Home / Святкові події / СВЯТКУВАЛИ ВЕЛИКІ МОСТИ

СВЯТКУВАЛИ ВЕЛИКІ МОСТИ

25 липня у Великих Мостах було свято –  День міста. Воно розпочалося Літургією в місцевих храмах. Після цього на площі біля Державного прапора відбулося святкове віче, на якому міський голова Наталія Домашовець привітала жителів та гостей міста, а отець Володимир поблагословив всіх.

Із святковою програмою у місто завітав ансамбль "Поєднання" із гміни Криніци (Республіка Польща). У його виконанні прозвучали українські і польські пісні. Вдруге під час святкування Дня  міста пройшов фестиваль "Я по світу іду в вишиванці", в якому взяли участь учні шкіл

Великомостівського округу. Вихованці ясел-садка порадували присутніх  піснями і віршами про рідне місто.

Діти раділи атракціонам, де вони мали змогу розважитись. В міському сквері працювала виставка художніх робіт дитячої школи мистецтв (Сергій Дрига). Бажаючі могли придбати роботи народних умільців Львівщини на виставці-продажу.

На міському стадіоні відбувся футбольний матч між командами ветеранів ФК "Будівельник" (Червоноград) і ФК "Рата" (Великі Мости), в якому мостівчани утвердили свою перемогу з рахунком 2:1. В матчі взяли участь голова Сокальської райдерж-адміністрації Микола Мисак та голова районної ради Олег Солодяк.

А потім розпочався великий святковий концерт за участю художніх колективів місцевих Народного дому, дитячої школи мистецтв, будинку творчості та дозвілля. Голова райдержад-міністрації Микола Мисак привітав усіх присутніх зі святом. В концерті також виступили заслужений артист України Остап Стахів, гість з м. Черкаси Олег Волошин, учасники художньої самоді-яльності з Народних домів сіл Куличків і Стремінь.
Святкування Дня міста від-булося за сприяння осередку ВО "Свобода", ТзОВ "Вемо", "Авто-номні джерела струму", "Приват-Банку".

На завершення концерту Наталія Домашовець подякувала всім учасникам свята, побажала їм успіхів у творчості і вручила подяки та невеличкі грошові винагороди. Незважаючи на примхи погоди, у мостівчан і гостей залишились приємні враження від свята.

Михайло ФЕДИК

художній керівник Народного дому м. Великі Мости. 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноградські рятувальники запрошують на День відкритих дверей

Українські рятувальники відзначають своє професійне свято ...