Home / Святкові події / Торгівля на Сокальщині розвивається

Торгівля на Сокальщині розвивається

Кожна людина замислюється, яке її покликання, як себе зреалізувати в цьому житті? Чи ту професію обрала, в якій буде найбільш успішною? А коли професія і покликання доповнюють одне друге, то тоді людина є посправжньому щасливою, успішною, задоволеною…

28 липня професійне свято відзначали працівники торгівлі. Про розвиток торговельної мережі, стан торговельного обслуговування на Сокальщині розповіла голова Сокальської райдержадміністрації Наталія Карташова. Вона наголосила, що наш район розвивається, незважаючи на світову кризу. За перше півріччя 2013 року оборот роздрібної торгівлі району, за усіма каналами реалізації, склав близько 110 млн. грн. та зріс до відповідного періоду минулого року на три відсотки. Більше половини загального обсягу продажу споживчих товарів формують підприємства юридичні особи, яких в районі є п'ятдесят. Також торговельною діяльністю займаються 1459 фізичних осіб. Кожен десятий працюючий зайнятий у галузі торгівлі.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток торговельного обслуговування населення та з нагоди професійного свята грамотами Львівської облдержадміністрації нагородили двох жінок, які зайняті у торгівлі  Ярославу Худик, директора ресторану "Сокаль" та Марію Майструк, директора магазину "Феєрія". У них працівники соціально захищені  працевлаштовані  офіційно. Пані Ярослава та пані Марія є добрими меценатами, благодійниками, завжди допомагають у проведенні свят, фестивалів.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ     

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі святкували День Незалежності України. Фото

24 серпня в населених пунктах Сокальщини ...