Home / Святкові події / У Великих Мостах вшанували Андрія Рачинського

У Великих Мостах вшанували Андрія Рачинського

13 червня біля Великомостівської дитячої школи мистецтв відбулися урочистості з нагоди відкриття меморіальної дошки відомому українському композитору-педагогу XVIІ ст. Андрію Рачинському. Біля школи мистецтв зібралася багаточисельна великомостівська громада на чолі з отцем Володимиром, який освятив пам’ятну дошку. Громаду Великих Мостів в цей урочистий день вітали міський голова Ярослав Ройко, керівник апарату Сокальської райдержадміністрації, заслужений працівник культури Марія Христинич, заступник голови районної ради Володимир Чуб, депутат обласної ради Олександра Небожук.

З короткою біографічною довідкою про життя і діяльність композитора Андрія Рачинського присутніх ознайомив директор школи мистецтв Ігор Пилипів. Богдан Балко, актор театру юного глядача, уродженець Великих Мостів, розповів про задуми та історію виникнення ідеї щодо спорудження пам’ятної дошки.

Кошти на її виготовлення і встановлення були зібрані колишніми жителями міста, які проживають за його межами та викладачами школи мистецтв.

Ольга ЛИЧКО, заступник директора школи мистецтв м. Великі Мости.

Фото Михайла ФЕДИКА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Сокалі відбулася урочиста академія з нагоди Дня Конституції України

27 червня 2018 року, у середу, ...