Home / Святкові події / У Великих Мостах дітей учасників АТО зустрічав Святий Миколай

У Великих Мостах дітей учасників АТО зустрічав Святий Миколай

Вчора в приміщенні Великомостівського ЦДЮТ відбулися святкові зустрічі зі Святим Миколаєм дітей учасників АТО, діток з багатодітних сімей, дітей – сиріт, позбавлених батьківського піклування, напівсиріт, діток з обмеженими можливостями та дітей, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах, згідно «Програми соціального захисту окремих категорій населення Великомостівської міської ради на 2018р.»

Атмосфера була неймовірною, святковою, дітки з радістю спостерігали за всім що відбувалося навколо, вони поринули в чарівність казкової історії, яку подарували всім присутнім вихованці ЦДЮТ. Батьки з не меншим задоволенням поринули думками у своє дитинство, коли вони отримували подарунки від Святого Миколая.

На свято прийшли також наші місцеві пластуни, разом з керівником Марією Шийкою, які для учасників АТО, які завітали на свято разом зі своїми дітками, підготували чудовий сюрприз – вітальні листівки, виготовлені власноруч.

Дуже дякуємо усім учасникам свята, велика вдячність працівникам та вихованцям ЦДЮТ та особисто керівнику Оксані Ковальовській за чудову організацію святкової програми, пластунам, а також міському голові та всьому депутатському корпусу за прийняття «Програми».

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині влаштували свято Миколая для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

17 грудня, напередодні дня св. Миколая, ...