Home / Святкові події / Уклін тобі, мій Белзе дорогий!

Уклін тобі, мій Белзе дорогий!

Жителі старовинного міста вміють не тільки добре працювати, але й відпочивати. Жодне свято не обходиться без виступів аматорів сцени. І цього разу вони підготували гарний концерт до дня Белза. І хоча це свято відбулося дещо раніше, але про учасників художньої самодіяльності хочеться згадати і нині. У Народному домі зібралося чимало белзян. Ведучі свята Надія Коляда та Олег Коберенко розповіли про історію Белза. Присутніх привітали заступник голови районної ради Володимир Чуб та міський голова Володимир Муха.

А далі зачарували всіх виступи вихованців Белзького будинку дитячоюнацької творчості (директор Ольга Трикоз, художній керівник Тетяна Ільїв). Дівчатка з ансамблю «Дивоцвіт» (старша і молодша групи) виконали запальний танок. Гарно заспівали пісню «Бабусині пироги» наймолодші учасниці – Христинка Яворська та Вікторія Баран. Вихованці драматичного гуртка майстерно декламували вірші про рідне місто.
Всі у Белзі добре знають співучу родину Ганиш – пані Любов з дочкою Христинкою і сином Олегом, котрі завжди зачаровують глядачів своїм співом.

Сподобалися й виступи народного ансамблю пісні та музики Народного дому (художній керівник Любов Плахтина), акордеоніста, викладача музичної школи Олега Романця, солістів Олександра Форманюка, Клавдії Лис, Іванни Сенатор.

Гуморески читали Олег Коберенко, Надія Панасюк.  Одним словом, всі гарно відпочили у цей святковий день.

Лілія ТРИКОЗ, член гуртка «Юний журналіст».

Фото Василя Сорочука.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноградські рятувальники запрошують на День відкритих дверей

Українські рятувальники відзначають своє професійне свято ...