Home / Святкові події / В Перемисловичах вшанували Тараса Шевченка та Лесю Українку

В Перемисловичах вшанували Тараса Шевченка та Лесю Українку

У Народному домі с. Перемисловичі відбувся літературномузичний вечір "У славі живій "Кобзаря". Музичне оформлення свята здійснювала завідуюча Народним домом Марія Люба та випускник музичної школи м. Белза Сергій Щурко. Вели програму освітяни  вчителі Галина Шурма та Ірина Кобак. Глядачів порадували своїм співом Ганна Щурко з сином Сергієм та донькою Марусею та Наталія Люба. Майстерно декламувала поезії Т. Г. Шевченка талановита родина Кобаків  мама Ірина та її доньки  Наталія та Оксана. Присутніх розчулили поемами "Катерина" та "Наймичка" Тетяна Харко та Надія Панас. Активну участь у заході також взяли Мар"яна Петрович, Анастасія Стецюк, Юлія Стецюк, Софія Костів.
 Присутні оглянули книжкову виставку "Уклін тобі, Тарасе", яку підготувала бібліотекар Надія Панас. На святі був присутній Жужелянський сільський голова Володимир Мончук. Він привітав присутніх із святом та подякував талановитій молоді за участь у концерті.

А напередодні у початковій школі відбулося свято рідної мови та свято "Я в серці маю те, що не вмирає", яке було приурочене 140й річниці від дня народження української поетеси Лесі Українки. Його організували і провели вчителі Ганна Семчишин, Марія Панас, Наталія Щурко. Діти з цікавістю слухали та читали поезії Лесі Українки, співали пісні на її мелодійні твори.

Марія ПАНАС,
жителька с. Перемисловичі.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині влаштували свято Миколая для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

17 грудня, напередодні дня св. Миколая, ...