Home / Святкові події / У селі Лещатові святкували День Незалежності

У селі Лещатові святкували День Незалежності

Вишита колоссям і кетягами калини, оспівана солов’їним щебетом сокальська земля святкувала Незалежність України. Урочистості відбулись і в нашому рідному селі Лещатові.

Любов до рідної землі, вміння вирощувати хліб поєднались у пам’яті людей зі славним минулим та героїчним сучасним. У святкуванні Дня Незалежності взяли участь діти, молодь та старші. Мешканці села щиро аплодували талановитим співакам: Олі Чех, Борису Ониськіву, Мар`яні Семенюк, Олі Полуіан, Зоряні Ковальчук, Уляні Бузікевич, Дмитру Ковальчуку, Ростиславу Антонюку та здібному музиканту Тарасу Ониськіву. Своїми голосами зачарували Оксана Полуіан та Ліля Павкевич, яка давно покинула село, але душею лине до Лещатова. Задушевно вела свято Мар’яна Заяць.

Щоб виховувати у молоді і дітей почуття національної гордості, поваги до державних символів, завідувач Народним домом Ростислав Антонюк прочитав доповідь «День Державного прапора України». В День Незалежності України парафіяни нашого села у церкві св. Юрія помолилися за полеглих Героїв, які віддали життя за нашу свободу колись і нинішніх, які загинули під час антитерористичної операції за соборність і незалежність України. Потім з піснями «Гей у лузі червона калина», «За Україну», «Повіяв вітер степовий» та інші вирушили до пам’ятника загиблим воїнам від рук енкаведистів та до могили Січових стрільців, де о. Петро відправив панахиду. А опісля молодь та діти у своїх віршах возвеличували славу і могутність України. З вітальним словом до присутніх звернувся депутат сільської ради Ростислав Антонюк, який закликав задуматись над тим, що кожен українець зробив для її незалежності. І саме оця завзята юнь та діти – це майбутнє села Лещатів та України.

Люди повинні удосконалювати себе не лише фізично, а головне – духовно. І хай допоможе нам Всевишній у цій великій справі! Оберігати рідну землю, робити добрі справи, любити людей і Бога.

Марія АНТОНЮК, вчитель-пенсіонер с. Лещатів.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Сокалі відбулася урочиста академія з нагоди Дня Конституції України

27 червня 2018 року, у середу, ...