Home / Святкові події / В Сокалі відбулись урочистості, приурочені Міжнародному дню громадян похилого віку та Дню ветерана.

В Сокалі відбулись урочистості, приурочені Міжнародному дню громадян похилого віку та Дню ветерана.

2 жовтня в приміщенні Благодійного фонду «Карітас»Сокаль відбулись урочистості, приурочені Міжнародному дню громадян похилого віку та Дню ветерана. Захід організували Сокальський районний територіальний центр соціального обслуговування і надання соціальних послуг, Благодійний фонд «Карітас»Сокаль та Сокальська районна організація ветеранів України. З привітальним словом до присутніх звернулась заступник голови райдержадміністрації Наталія Карташова, яка зазначила, що за статистикою кожен п’ятий українець – це особа похилого віку, кожен шостий з них – це самотня людина, яка потребує допомоги у повсякденному житті. І принагідно поздоровила вчителівпенсіонерів, які були присутні в залі, з Днем працівника освіти. Щиро вітали усіх ветеранів директор районного територіального центру Тетяна Бугай та голова районної організації ветеранів України Єлизавета Цар. Тетяна Бугай вручила керівнику ансамблю «Надвечір’я» Іванні Павлик почесну грамоту від Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації в номінації «Кращий волонтер року». Опісля відбувся концерт.

За традицією для усіх присутніх відбулося частування за солодким столом. Його допомогли організувати підприємці Ігор Тот, Віктор Зіньків, Марія Шамборовська, Світлана Кокотень, Марія Кулявець, Надія Вавринчук, Наталія Федай, Тарас Куцин, Людмила Лопушанська, Ольга Слободюк. Учні Сокальської гімназії привітали вітальними листівками вчителівпенсіонерів і вихователів та вручили квіти, які передали Надія Сидор та Віра Мала. А далі присутні згадали молодість і закружляли у танку. У залі панувала родинна атмосфера. Тож наприкінці свята люди літнього віку прощалися із сльозами на очах, щиро дякували організаторам за цікаву зустріч та подаровані приємні хвилини.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід ще уважніше поглянути на проблеми літніх людей і ще раз засвідчити повагу та шанобливе ставлення до ветеранів війни та праці, одиноких людей, на долю яких випали нелегкі випробування.

Любов МЕЛЬНИЧУК, соціальний працівник територіального центру.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині влаштували свято Миколая для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

17 грудня, напередодні дня св. Миколая, ...