Home / Святкові події / В Сокальську школу завітав Святий Миколай

В Сокальську школу завітав Святий Миколай

17 грудня в Сокальській ЗШ І-ІІІ ступенів №4 проходило свято, присвячене дню Святого Миколая. Цього дня діти чекають із нетерпінням та готуються заздалегідь. В актовій залі школи розгорнулося  ціле казкове дійство. В гості до дітей прийшли сніжинки, янголята, сніговик  і сам святий Миколай, який співав з дітьми пісні, загадував загадки, слухав вірші, підготовлені малечею. А наостанок, як завжди, діти отримали від святого Миколая подарунки, яким були дуже раді і вдячні.

В Сокальську школу №4 завітав Святий МиколайПривітати дітей із таким улюбленими святом прийшли голова Сокальської районної ради Микола Пасько, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, начальник служби у справах дітей Сокальської райдержадміністрації Галина Федаш, отець Андрій Валюх, вчителі та батьки.

Вітаючи присутніх з святом, голова Сокальської районної ради Микола Пасько повідомив, що районна рада постійно намагається підтримати соціальні програми, заклади освіти, їх матеріально-технічну базу. Нещодавно в приміщення четвертої школи було відкрито інклюзивно-ресурсний центр і діти, з особливими потребами мають можливість там навчатись.

Додамо, що подарунки до дня Святого Миколая були придбані в межах районної програми «Соціальний захист дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності у Сокальському районі на 2018 рік», яка була прийнята на сесії районної ради. Завдяки виділеним коштам з районного бюджету та спонсорам, 40 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, отримали подарунки до дня Святого Миколая.

 

В Сокальську школу №4 завітав Святий Миколай    В Сокальську школу №4 завітав Святий Миколай    В Сокальську школу №4 завітав Святий Миколай

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині влаштували свято Миколая для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

17 грудня, напередодні дня св. Миколая, ...