Home / Святкові події / В Угневі відбулось театралізоване дійство “Маланка іде, Новий рік веде”

В Угневі відбулось театралізоване дійство “Маланка іде, Новий рік веде”

Різдво Христове. Український народ з таїнственним піднесенням зустрічає цей день. Він торжественно святкує народження нашого Господа, Спасителя Світу і оспівує Його як Світло – сонце правди, що освітило і освічує світ світлом любові, миру, правди і спасення.

Ось і ми, жителі найменшого міста в Україні – Угнова з великим, радісним і святковим піднесенням мали змогу долучитися до цього торжества, адже аматорами, жителями нашого містечка на сцені Народного дому було представлено театралізоване дійство "Маланка іде, Новий рік веде". 

Так, так… В гості до господині і господаря завітали колядники з колядою, а далі  Маланка зі своїм чоловіком. Які гарні слова були сказані про Маланку, а вона сама хизувалася, яка красива, роботяща, "вміло" замітала хату і цілувала усіх чоловіків у залі, щоб їхні сім’ї жили в любові, злагоді, мирі і достатку.

Не обійшлося і без кози, яку намагалися циган із циганкою спіймати у залі між глядачами, а потім від мук, які перенесла, бідна коза була вимушена піти від господарів-циган. Не обійшлося і без смішних героїв всіх різдвяних дійств  старенького маленького, згорбленого жида і молодої, вродливої жидівки, які забавляли й веселили глядачів. Щоб втихомирити на сцені жидів і циганів, до господи завітав слідчий, який їх втихомирив. З віншуванням і колядою на забаву завітав також молодий, вродливий козак.

Протягом цілого дійства учасники разом із глядачами виконували різні колядки. Одна колядка змінювала іншу.

Ми щиро вдячні працівникам Народного дому Ганні Горячій, Світлані Осміловській та усім учасникам художньої самодіяльності за подаровані нам хвилини радісного настрою. А також велика вдячність усім учасникам театралізованого дійства, які брали участь у виставі.

Марія Біда, секретар Угнівського ліцею.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині урочисто відзначили День захисника України та 76-річчя створення УПА

14 жовтня на Сокальщині пройшли урочисті ...