Home / Святкові події / Веселий ярмарок у “княжому” Белзі

Веселий ярмарок у “княжому” Белзі

На величне свято Трійці доволі гучно та пісенно  було  у княжому Белзі. Зранку мешканці поспішали до церкви, щоб помолитись  та освятити цілюще зілля. По обіді відбувалося велике та галасливе дійство, яке мало назву «Веселий ярмарок». Розпочали свято Господар та Господиня, ролі яких майстерно виконували Володимир Михайловський та Світлана Мельник. Усім  припали до душі українські народні пісні: «Скрипка би не грала», «Мене мати породила», «Ой я, молода, на базар ходила», у виконанні учасників художньої самодіяльності  Л. Ганиш, Н. Кірюшкіної, М. Марін, Н. Цибуховської, О. Ільчишин, М. Гошко.

На ярмарці  було презентоовано обладанання для від компанії UDEN-S, а саме Інфрачервоні електричні обігрівачі. Інфрачервоні електричні обігрівачі на основі теплих панелей та теплого плінтуса зручні в управлінні, прості в установці, безпечні, довговічні, гармонійні навіть у вишуканому інтер'єрі. Це те чудо, що забезпечить у будь-яку пору року незабутнє відчуття затишку та комфорту.

Глядачі мали змогу  насміятися досхочу, бо учасники мимоволі перенесли присутніх на Белзький ярмарок. Тут були щедрі дари, які зібрали газди на власних горокдах. Від розмаїття смаколиків ярмаркові столи гнулись. Веселили громаду гуморесками Микола Мазурок, Юрій Клепак, Андрій Млюзан, Микола Буц.

Ольга Ільчишин та Мирослава Гошко подарували присутнім велику насолоду  та щем серця від української народної пісні. Гумористична сценка, де чоловік свою жінку продавав на базарі, отримала найбільше гарячих та щирих оплесків. Наприкінці свята господиня частувала усіх домашніми пампухами та пирогами.  Згодом свято продовжила танцювальнорозважальна програма під назвою «Тим, кому за 40…» У залі панувала  тепла атмосфера, присутні пригадували знайомі серцю мелодії. З великим задоволенням усі взяли участь у різноманітних конкурсах та розвагах. Свято пройшло весело, люди відпочили серцем та душею.

Усе завершилося запальним  танцем. Танцювали всі. Ведучі від усієї душі подякували за увагу та побажали присутнім таке:

«Щоб було що продавати,
За що купувати,
Щоб родила щедро нива,
Щоб у хаті було все як слід,
Щоб довіку був щасливим
Український славний рід!».

Надія КОЛЯДА, жителька м. Белз, працівниця Народного дому м. Белз.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині урочисто відзначили День захисника України та 76-річчя створення УПА

14 жовтня на Сокальщині пройшли урочисті ...