Home / Святкові події / В Сокальському районі відбувся концерт різдвяних пісень для літніх людей і дітей з інвалідністю

В Сокальському районі відбувся концерт різдвяних пісень для літніх людей і дітей з інвалідністю

27 січня, у суботу, Сокальська районна асоціація інвалідів, спільно із Сокальською районною організацією ветеранів України, клубом «Смайл» та Сокальською районною організацією Товариство Червоного Хреста провели Різдвяний концерт та святкування для людей похилого віку та дітей з інвалідністю .

Усіх присутніх на святі привітав голова Сокальської районної ради Микола Пасько і подарував присутнім організаціям «Книгу пам’яті Сокальщини». Також із привітаннями виступили директор центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Сокальської РДА Олександр Міщук, представник клубу «Смайл» Марія Васько, голова ради ветеранів Алла Вавриньчук, голова асоціації інвалідів Оксана Кононова та голова Товариства Червоного Хреста Леся Поліха.

Відбувся концерт різдвяних пісень для літніх людей і дітей з інвалідністюТалановиті діти й молодь клубу «Смайл» підготували Рідзвяну виставу, подаруночки та солодощі, за що ми їм дуже вдячні. Літні учасники проекту також отримали святкові сувеніри в рамках проекту «Місце зустрічі: діалог» та підтримки фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє» та ВБО «Турбота про літніх в Україні».
Із колядками та гуморесками виступив ансамбль «Яворина» і творчий колектив Сокальської асоціації інвалідів, під керівництвом Наталії Криштальської.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Сокалі на площі Січових Стрільців вчетверте встановили Дідуха-Оберега

З ініціативи ГО «П’ятий кут» в ...